Зоря

Премєр-Ліга Прем'єр-Ліга

Волинь та Карпати. Як програти за 1 хвилину (Відео)

6/4/2015 , 11:52

18 тур вітчизняної Премєр-Ліги запамятався одразу двома вольовими “камбеками” за 1 хвилину.

У Луцьку підопічні Віталія Кварцяного відкрили рахунок у середині першого тайму. Але 6 стартових хвилин після перерви перевернули все з ніг на голову. Хомченовський та Будківський протягом 1 хвилини забили по голу і принесли луганчанам дуже потрібну виїдзну перемогу над одним з головних конкурентів у боротьбі за єврокубки.

“Волинь” (Луцьк) – “Зоря” (Луганськ) 1:2 (1:0)
Голи: Шарпар 32 – Хомченовський 50, Будківський 51

У Запоріжжі матч відбувався за схожим сценарієм. Карпати зусиллями Страшкевича відкрили рахунок на 35 хвилині. Але другий тайм відверто провалили. Цим скористалися господарі і спочатку Лисицький з пенальті а через хвилину Каплієнко принесли перемогу господарям.

І як тут не згадати поєдинок першого кола у Львові. На Арені Львів господарі до 90 хвилини матчу вели 1-0, але примудрилися за 1 хвилину пропустити двічі і програти матч. Схоже, Ігор Йовічевіч, не робить висновків з власних помилок.

“Металург” (Запоріжжя) – “Карпати” (Львів) 2:1
Голи: Лисицький 79 (пен.), Каплієнко 80 – Страшкевич 35