Премєр-Ліга УПЛ

За російські прапори на матчах УПЛ штрафуватимуть, за українські - в тюрму?

tavriaНа матчах 24-го туру чемпіонату України на кримських стадіонах поряд з обов’язковим за регламентом прапором України підняли і російський.

«Тому що Крим – Росія», – кажуть в клубах-господарях. «Які прапори вивішувати на матчах чемпіонату України, зазначено в регламенті. Все інше – порушення» – заявили представники ФФУ.

«Якщо це відзначили делегати матчів, КДК застосує санкції. Йдеться про штрафи, не більше того». Чому не більше?«Тому що завдання – довести цей чемпіонат до кінця в нинішньому складі» – пише Сегодня.

А тим часом під час матчу у Сімферополі “Таврія” – “Дніпро” тамтешньою міліцією було затримано лідера ультрас кримського клубу за те, що приніс на матч український прапор, який за переконаннями міліціонерів міг спровокувати конфлікт. Представники торсиди товариша у біді не кинули та помчали до відділку, проте у підсумку і з ними провели роз’яснювальну бесіду.

за матеріалами Сегодня

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.229 / 5.39mb