Spy News
Чорноморець
2
1
Дніпро

Кубок Украіни Spy News

П`ять хвилин , які змінили все (+відео)

Голи Фонтанелло і Лео Матоса вивели “Чорноморець” у фінал Кубка України. Якщо перший тайм сміливо можна записати в актив підопічним Хуанде Рамоса – на 6-й хвилині швидкий гол забив Матеус, після якого дніпряни впевнено грали на контратаках, то в другому таймі в якийсь момент “моряки” немов переключили якийсь тумблер і все помінялося в одну мить: спочатку Фонтанелло на 62-й хвилині головою здорово зрівняв рахунок, а через чотири хвилини Лео Матос шаленим ударом вивів одеситів вперед.

Таким чином, підопічні Романа Григорчука виходять у фінал, де їх вже чекає “Шахтар”.

Чорноморець – Дніпро – 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 Матеус (6), 1:1 Фонтанелло (62), 2:1 Матос (68).

Чорноморець: Безотосний (К), Ковальчук, Сантос, Фонтанелло, Кутас, Матос, С. Ковальчук, Старгородський (Рієра, 26), Політило, Бурдужан, Джеджу (Діденко, 70).

Дніпро: Лаштувка (Шеліхов, 16), Мандзюк (Селезньов, 72), Чеберячко, Стрініч, Баселар, Канкава (Кравченко, 64), Матеус, Коноплянка, Ротань (К), Зозуля, Джуліано.

Попередження: Ротань (44), Кутас (51), Канкава (60), Бурдужан (81).

 


sfcoddg по landsgraaf

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.228 / 5.58mb