Шахтар

Премєр-Ліга Spy News

Швецов свиснув, Ужгород не вистояв....

10/11/2013 , 11:32

sha_govДонецький “Шахтар” у матчі 16 туру здобув важку перемогу в Ужгороді, здолавши “Говерлу” з рахунком 2:0. Підопічні Мірча Луческу в цьому матчі створили моментів на дві чи на три гри, але забили лише двічі. Причому перший гол, який влетів у ворота Надя, схоже, був забитий з положення поза грою. Але оскільки це було вже в другому таймі та ще при рахунку 0:0, то арбітр Віктор Швецов не особливо зважав на протести воротаря “Говерли”, який апелював до бокового рефері.

Взагалі, суддівство у цьому матчі пана Швецова можна назвати таким, як дуже поблажливе до “гірників”.

На початку гри “Шахтар” осболиво не вмикаючи швидкість втратив кілька 100% моментів забити. Після хвилини 15-ї “Говерла” призвичаїлася до гри гостей, зустрічали бразильців “Шахтаря” в момент прийому м`яча і така гра гостям була не до вподоби. У “Говерли” стало більше простору і їх атаки будувалися черед довгі передачі на Нікулае та Савича.

“Говерла” також в цьому матчі мала не один шанс забити. Гарні моменти втрачали той же Савич, Лисенко, Нікулае та наприкінці другого тайму Ле Таллек. Причому в захисті “гірників” помилялися раз за разом Ракицький з Кучером, і це вже сигнал для Михайла Фоменка перед матчами плей-офф до ЧС-2014 з Францією. Причому, такі помилки того ж Шевчука повторюються майже кожного матчу. І щастя гостей, що ужгородські нападники не такі кваліфіковані.

У другому таймі за рахунку 0:0 гравці “Шахтаря” нервували і команду врятував суперечливий гол Кривцова. Причому на совісті того ж Швецова кілька незрозумілих штрафних у бік воріт “Говерли”. Другий же гол Едуардо зняв усі питання щодо переможця в цій грі.

“Говерла” до кінця намагалася забити хоча б гол престижу, але так і не зуміла пробити П`ятова, котрий кілька разів рятував “Шахтар” від неминучого голу. Після цієї перемоги “Шахтар” очолив турнірну таблицю чемпіонату України і буде чекати втрати очок “Металіста” в матчі із земляками з “Металурга”.

“Говерла” – “Шахтар” 0:2 (0:0, 0:2)
Голи: 0:1 – 54 Кривцов, 0:2 – 72 Едуардо.

“Говерла” – Надь, Лисицький, Єзерський, Леандро, Орош, Балафас (Ле Таллек, 78), Буяльський, Кочіш, Лисенко, Нікулае, Савич (Іканде, 76).

“Шахтар” – Пятов, Срна, Кривцов, Ракицький, В. Шевчук, Фред, Степаненко, Бернард (Фернандо, 65), Алекс Тейшейра, Дуглас Коста (Веллінгтон Нем, 79), Феррейра (Едуардо, 65).

Попередження: Савич (15), Степаненко (39), Лисенко (40), Балафас (50), Люлька (70), Єзерський (74).