Премєр-Ліга FC Karpaty Lviv

Карпати можуть не зіграти у весняній частині УПЛ

karpatyВідомий експерт Ігор Циганик розповів “Футболу 24″ про конфлікт “Карпат” із Прем’єр-лігою.

“У “Карпат” є проблема із заявкою новачків, Прем’єр-ліга заборонила це робити львівському клубу. Офіційне пояснення – несплата “Карпатами” членських внесків,- каже Циганик. – Хоча, за моєю інформацією, “зелено-білі” не сплачують лише внески на функціонування Прем’єр-ліги. За роботу суддів, Федерації та інші витрати вони оплачують. Просто перераховують кошти не на рахунок Прем’єр-ліги, а ФФУ.

Прем’єр-ліга вважає це порушенням і заборонила “Карпатам” заявляти гравців. Хоча Федерація їх зареєструвала. Як наслідок, львівський клуб змушений платити гроші цим гравцям, оскільки контракти зареєстровані, але заявити їх не вправі. Це нонсенс. Наскільки мені відомо, якщо ситуація не вирішиться, то “Карпати” не гратимуть у весняній стадії чемпіонату”.

Нагадаємо, свого часу “Карпати” вимагали аудиту фінансової діяльності УПЛ. Але Ліга не погодилась. У свою чергу “Карпати” відмовилися платити членський внесок. Заборгованість клубу перед УПЛ в частині заявочного внеску становить понад півмільйона гривень

А почесний президент львівського клубу прогнозує “футбольний майдан” і готовий очолити ФФУ:

“Точка кипіння підходить вже до того, що може бути новий майдан – чисто футбольний.”

“Є люди, які готові очолити ФФУ. Неважливо хто це буде – Димінський, Ахметов чи Коломойський. Саме головне, щоб ця людина розуміла для чого вона там. Якщо це буде наприклад піти на певний час, щоб навести там порядок – то я можу піти.”

P.S. Тим часом, “Карпати” уклали контракт із кращим бомбардиром першої ліги Михайлом Сергійчуком, останнім клубом якого був МФК «Миколаїв». Контракт розрахований до кінця 2018 року.

 

За матеріалами football24.ua

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
75 / 0.187 / 5.91mb