Чорноморець

Премєр-Ліга Spy News

"Динамо" творить чергову сенсацію.Чекаємо рішення Блохіна

12/8/2013 , 9:39

dyn_choУ заключному матчі туру київське «Динамо» в рідних стінах приймало одеський «Чорноморець» і програло 1:2. Перед самим свистком на перерву Прийомов вивів «моряків» вперед, але в дебюті другої половини матчу Сидорчук зрівняв рахунок. Кияни намагалися дотиснути суперника, але через травму Селіна залишилися в меншості, в результаті чого і пропустили гол на останніх хвилинах поєдинку – переможний гол на свій рахунок записав Самодін.

Динамо К (Київ) – Чорноморець (Одеса) – 1:2

Голи: Прийомов, 42 (0:1); Сидорчук, 54 (1:1); Фонтанельо, 87 (1:2).

Попередження: Драгович, 43; Гусєв, 75 – Прийомов, 39; Гай, 56; Антонов, 90 +2.

“Динамо” поступилось “Чорноморцю” . Чи означає це, що Блохін Олег Володимирович покине “Динамо”?

Нагадаємо, як повідомляв у своєму Твіттері головний редактор спортивних сайтів isport.ua і football.ua Кирило Крижановський з посиланням на достовірні джерела, якщо “Динамо” не здолає “Чорноморець”, то головний тренер команди Олег Блохін покине клуб.

Джерело, погодьтесь, авторитетне. Чекатимемо рішення Блохіна…