Премєр-Ліга Spy News

Заява від неофіційної групи Металіста про скандальний відеоролик

Сьогодні вранці інтернет- простір сколихнув відеоролик – превью до матчу чемпіонату України “Металіст ” – ” Динамо”.

В даному відео “Металіст” був охрещений ” лідером чемпіонату” , а київське “Динамо” – “міцним середняком ” .

Сьогодні вранці Андрій Ярмоленко шляхом ЗМІ прокоментував скандальний відеоролик сказавши , що “після матчу подивимося , хто лідер чемпіонату , а хто міцний середняк . Наша справа виходити на поле і перемагати , а не вестися на провокації. Нехай за цей ролик відповідають ті , хто його зробив ”

Зовсім скоро інформація дійшла і до головного тренера ” Металіста”. Це викликало хвилю обурення у громадськості . Так як більшість ЗМІ приписують створення цього ролика офіційному сайту харківського клубу.

Як виявилося , цей ролик не має ніякого відношення як до офіційного сайту “Жовто -синіх ” , так і до офіційної групи “Вконтакте”.

” Автором цього ролика є учасник неофіційної групи ” Металіста “в” Вконтакте ” під ніком Ніколс. Відео було опубліковано 5 вересня в цій групі. Таким чином вся критика на адресу адміністрації офіційного сайту необгрунтована .. » , – Прокоментував адміністратор групи “Металіст ” в ” ВК “Андрій Соляник .

www.057.ua

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.180 / 5.57mb