Премєр-Ліга Інтервю

Хуанде Рамос: "Чемпіонство Дніпра? В Україні це неможливо"

ramosКореспонденти Football.ua зустрілися у Дніпропетровську з головним тренером Дніпра, інтерв’ю якого можна сміливо розбирати на цитати.

Наш намір – стати врівень з кращими командами України . Думаю , зараз кожен з нас може боротися за те , щоб стати чемпіоном.

Я намагався запросити у Дніпро футболістів зі своїх колишніх клубів.Але не вийшло – ці гравці не захотіли приїжджати в Україну .

Спочатку українські фахівці важко сприймали мене і не вірили в те , що я зможу досягти успіхів з Дніпром. Але ці речі мене ніколи не хвилювали і не хвилюють. У мене достатньо хороший послужний список , досить виграних трофеїв. Ті кубки УЄФА , які я виграв , їх не дарують .

Знаєте , що є хорошого в Україні ? Те , що ще до початку чемпіонату ти вже знаєш , хто і на яких місцях його закінчить .

Щоб стати чемпіоном? А тут це неможливо з тієї ж причини – ще до початку чемпіонату ми вже знаємо , як все закінчиться .

Я працюю з тими футболістами , яких підписує клуб . Ось і все. Я не маю жодного впливу на трансферну діяльність клубу.

Я ніяк не сприймаю цю критику , бо не розумію і не сприймаю все те , що пишуть в Україні і про що говорять на телебаченні

У Олійника буде ще шанс повернутися в першу команду, а причина його відсутності – грати можуть тільки 11 осіб

Валерія Федорчука викликали до збірної України? Я не бачу , як він грає , не стежу , не знаю.

Коноплянка не говорив мені, що хотів чи хоче піти. Ніхто з Дніпра йти не хоче. Тут всі дуже задоволені .

за матеріалами Football.ua

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.190 / 5.57mb