Україна Ультрас

«Чорноморець» запропонував створити Об′єднання вболівальників України

cho_fanОдеський «Чорноморець» на своєму офіційному сайті опублікував звернення, в якому підтримав перемир’я футбольних ультрас і запропонував створити Об’єднання вболівальників України.

«ФК «Чорноморець» повністю підтримує заяву футбольних фанатів про перемир’я, поширене вчора в різних ЗМІ.

При цьому, одеський клуб звертається до Прем’єр-Ліги України: на тлі заяв про консолідацію різних вболівальницьких груп – підтримати фанатські рухи і створити з представників уболівальників різних клубів Об’єднання вболівальників України. Впевнені, що таке об’єднання допомогло б швидше знайти спільну мову між самими фанатами, а також у їхніх відношеннях з представниками клубів, Прем’єр-Ліги та органів правопорядку.

Ми закликаємо всіх українських уболівальників «Від Луганська до Карпат» з’ясовувати стосунки між собою не в протистояннях в чашах стадіонів, в містах або за їх межами, а на футбольних полях під час товариських турнірів. Більш того, у випадку якщо ідея створення Об’єднання вболівальників і проведення спортивних змагань отримає підтримку у футбольних інстанціях України і в середовищі вболівальників, ФК «Чорноморець» та Одеса готові прийняти перший такий турнір на березі Чорного моря», - йдеться в повідомленні.

Джерело: chernomorets.odessa.ua

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.180 / 5.58mb