Премєр-Ліга упл

УПЛ отримає новий формат в новому сезоні

uplНаступний чемпіонат України може пройти за груповою схемою, яку ще в минулому сезоні пропонував наставник Шахтаря Мірча Луческу.

Про це заявив головний тренер одеського Чорноморця Олександр Бабич після зустрічі наставників клубів УПЛ у Будинку футболу.

“Багато дискусій було по формату чемпіонату Прем’єр-ліги в наступному сезоні. Був запропонований формат з розділенням команд на групи. Ця формула схожа на ту, яку Прем’єр-ліга вже хотіла ввести в минулому сезоні: в першому колі усі грають як завжди, а потім учасники розбиваються на декілька груп.

Скільки буде цих груп – дві або три – ще належить подумати. Передусім, потрібно дограти цей чемпіонат і усвідомити, скільки клубів готові грати в Прем’єр-лізі в наступному сезоні – 14 або 16. Але сьогодні усі зійшлися в думці, що такий формат цілком реальний і нам варто спробувати його впровадити. Як саме це робитиметься, вирішиться дещо пізніше, – цитує Бабича sport-arena.com.ua.

ТегиТеги: УПЛ,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.138 / 5.58mb