Премєр-Ліга Судді

Українські судді зловживають алкоголем

referiВід суддівства довічно був відсторонений рефері Прем’єр-ліги Андрій Кузьмін з Миколаєва.

Причина в тому, що миколаївський рефері опинився в нетверезому стані напередодні матчу, на якому повинен був працювати. У першому турі поточного чемпіонату країни він отримав призначення на матч “Таврія” (Сімферополь) – “Зоря” (Луганськ), про що є відповідна інформація на сайті як комітету арбітрів, так і сімферопольського клубу.

Однак цю гру в підсумку відсудив не він, а одесит Андрій Лісаковський. За інформацією “Взгяду”, в день матчу Кузьміна виявили в абсолютно нетверезому стані. Після цього в терміновому порядку з Одеси і був викликаний Лісаковський. Інформація про Кузьмина була оперативно прибрана з сайту комітету арбітрів.

Зазначимо, що це не перший випадок, коли Колліна звільняє когось із суддів. Раніше до досягнення вікового цензу (48 років) вішали свисток на цвях такі арбітри як Ігор Іщенко (через неякісне виконання роботи), Орест Шмигельський (зайва вага і, як наслідок, проблеми зі здачею нормативів), Володимир Головко (проблеми із зором) .

Джерело: Взгляд

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.165 / 5.6mb