UPL
Таврія
1
2
Динамо

Премєр-Ліга UPL

Гостинно прийняли, але обіграли (Відео)

tav_dynКиївське ”Динамо” без особливих труднощів перемагає в першому матчі весни у аутсайдера першості “Таврії”.

Перший тайм команди провели дуже мляво. Кияни грали першим номером, багато атакували, але атаки були беззубими. ”Таврія” за стартові 45 хвилин мала декілька стандартів, але нічого особливого з них не заробила. Проте своїм стандартом скористались динамівці. На 38-й хвилині, Мбокані виграв другий поверх після кутового і відзначився у воротах Погорілого.

З початку другого тайму столичний клуб почав з атак і це принесло плоди. На 50-й хвилині Ленс пройшов на фланзі опонентів, прибіг в штрафну і віддав зрячий пас на вільного Ярмоленко, а Андрій віддячив колезі голом. Господарі продовжували атакувати, були спроби флангових наступів, через центральну зону і раз-по-раз футболісти пробивали здалеку.

В останні хвилин двадцять і ”Таврія” намагалась відзначитись, і в доданий арбітром час їм це вдалось. Хачеріді допустився помилки у власному штрафному де його обікрав Бурдужан. Цього було замало, і все ж таки столичні перемогли.

“Таврія” - ”Динамо” - 1:2
Голи: Мбокані, 38; Ярмоленко, 50; Бурдужан, 91

Таврія“: Погорілий – Соуза, Грнчаров, Аксьонов, Любичич, Каядо (Приходной , 87), Гомес (Павленко , 65), Назаренко, Бурдужан, Коробка

Динамо“: Рибка – Хачеріді , Сілва, Драгович, Макаренко, Мігель, Гармаш, Беланда (Безус, 67), Ярмоленко, Ленс (Гусєв, 72), Мбокані (Ідейє, 86)

Попередження: Беланда

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.224 / 5.57mb