Севастополь: із першої ліги в Лігу Європи?

Севастополь – Таврія 1:1 по пенальті 4:1 (Ковпак, 23 – Гаджієв, 55)

Севастополь: Чуваєв (Литовка, 120), Міколюнас, Неплях, Новак, Воронін, Левандовські, Ткачов (Дуляй, 30), Карноза, Караваєв, Кожанов, Ковпак (Жабокрицький, 98).

Таврія: Дамір, Любічіч (Гаджиєв, 46), Єзерський, Едуардо, Фещук (Не, 62), Шиндер, Назаренко, Буссаіді (Матвієнко, 114), Гомес, Гуменюк, Путраш.

Попередження: Дуляй, Чуваєв,  – Шиндер, Любічіч, Гуменюк, Назаренко, Едуардо

vGsyRRTОтже, ось і настав час чвертьфіналів Кубку України. І першими з усіх пар взаємовідносини з’ясовували кримчани. Севастополь проти Таврії! Кримське дербі!

І матч дійсно, оправдовуючи очікування виявися цікавим, дербійним, кубковим!

На невеликому стадіоні «Севастополя» усі місця, звісно ж були зайняті, і господарі, не зважаючи на більш високий ранг суперника, розпочали гру більш активно.

Після перших хвилин, які пішли на розвідку, господарі почали більш впевнено грати у центрі поля,  що в решті решт і призвело де деякої переваги на користь Севастополя. Активним був Ковпак, на якого часто видавали, але який свій перший момент не використав. Десь так хвилині на 20-ій Олександра вивели сам на сам, і той трохи не встиг проштовхнути м’яч повз Даміра, який сьогодні отримав пост №1 у кримчан.

Втім, ще за кілька хвилин рахунок усе ж був відкритий. І знову на Ковпака пройшов пас, нападаючий уникнув офсайду (центрбеки проспали) прибрав Єгерського та розістріляв ворота! 1:0!

Після забитого м’яча гра трохи знітилася. Севастополь, природно, уперед не ліз, Таврія ж усе ніяк не могла призвичаїтися чи то до поля, чи то до суперника. Лише на останніх хвилинах тайму суперники обмінялися непоганими моментами, але удар Вороніна з ближньої «дев’ять» потягнув Дамір, а непогана контра Таврії після метушні та кількох нагод пробити Чуваєва нічим так і не завершилася.

А ось по перерві гості активізувалися. Хлопці Лужного почали знаходити зони, почали рухатися, в той час як команда Кононова якось так досить невпевнено себе почувала. Так, в одному з епізодів якось дивно зіграв захист Севастополя, Чуваєв побіг на вихід Фещука, тому і повинен був валити нападника на газон. Відверто кажучи, воно було дуже схоже на червону картку, але Арановський пробачив, свиснув фол та нагородив кіпера жовтою. Хоча, саме з цього штрафного Гаджиєв і зрівняв рахунок, перекинувши стінку і поклавши чергового красеня зі стандарту.

Так рахунок став 1:1, але грати ще було у другому таймі і грати. І тут вже гості виглядали більш впевнено. Таврія за другий тайм створювали куди як більше небезпечних моментів, і якщо б не нереалізація. Шиндер вискочив сам на сам, але перекинув і ворота і воротаря. Гаджиєв також сам на сам (хоча там суддя і свиснув неіснуючий офсайд), але не пробив Чуваєва, Не головою після кутового пробивав з вірної позиції, але точно по центру воріт.

У Севастополя з моментів запам’ятався хіба що удар Кожанова (після помилки Не) з вбивчої позиції, який прийшовся вище воріт.

Тобто, в решті решт дограли команди до овертайму. У ці півгодини знову краще виглядала Таврія, яка мабуть більше хотіла уникнути пенальті, тому й більше створювала. Гаджиєв з гострого кута влучив у поперечину, Гомес не реалізував чистий вихід сам на сам, на що підопічні Кононова відповіли кількома потенційно дуже небезпечними штрафними, але Дамір на стрічці діяв впевнено і помилок не припускався. В решті решт, дійшла справа і до серії післяматчевих пенальті.

Що цікаво, саме на серію Кононов замінив воротаря, випустивши Литовку, і як бачите, не прогадав.

Перший же свій підхід господарі виконали на відмінно, в той час як Гомес пробив невпевнено – Литовка бере!

Другий підхід – Жабокрицький переграє Даміра а Едуардо лупить вище воріт! У третьому підходу Кожанов та Гаджиєв забили, а у четвертій своїм останнім ударом Севастополь пройшов у півфінал Кубку!