Премєр-Ліга Севастополь

16-річний футболіст Севастополя помер під час тренування

sevПід час тренування молодіжної команди ФК «Севастополь» помер 16-річний футболіст Павло Ткаченко.

Трагедія сталася на полі спорткомплексу «Скіф» у Новопавлівці у пятницю, 17 січня.

Юний футболіст в січні цього року успішно пройшов медогляд. Про це повідомили джерело в клубі. Його перевіряли і лікарі юнацької збірної країни , і фахівці клубу. Буквально кілька днів тому він , як і вся команда цього віку , пройшов обов’язковий медичний огляд перед початком зборів .

«Павло був членом нашої футбольної сім’ї , перспективним молодим футболістом. Він притягувався до збірної України віковій категорії до 16 років , брав участь в минулому році в її складі на турнірі в Словенії , – розповіли в клубі. – Незважаючи на юний вік , Ткаченко гідно виступав і в іграх з більш старшими футболістами. Він провів багато матчів за ФК «Севастополь» категорії до 19 років , тренувався з нашим колективом категорії до 21 року. Уявляєте , який потенціал був у нього ? » Як уточнили в ФК « Севастополь » , 16 -річний Павло Ткаченко впав на поле в простій ситуації , під час тренування молодіжної команди. Незважаючи на всі зусилля лікарів колективу , а також прибулих служб швидкої допомоги, врятувати юного футболіста не вдалося.

Найближчий офіційний матч на домашньому стадіоні ФК “Севастополь” почне з хвилини мовчання.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.161 / 5.56mb