Spy News
Карпати
0
4
Дніпро

Премєр-Ліга Spy News

Львівське безсилля: без шансів для "Карпат"

Не зустрівши ні найменшого натяку на опір , “Дніпро ” здобуває перемогу у Львові і продовжує боротьбу за чемпіонський титул.

Обидві команди почали матч активно, хоча з великою кількістю фолів. Моменти були в Зозулі та Голдодюка. Але вирішальне слово було за гостями: після стандарту і невдалої гри Пластуна м’яч опинився у Бруно Гами, який відкрив рахунок.

Зголдом “Дніпру” вдалася контратака, і після пасу Зозулі Гама зробив дубль дальнім ударом – 0:2. Загалом у першій половині “Карпати” поступалися “Дніпру” за всіма статтями.

У другому таймі гості довели рахунок до розгромного. Спочатку Матеус головою завершив розіграш кутового, а потім Селезньову вдався потужний красивий удар.

Надалі на полі нічого суттєво не змінилося. “Дніпро” продовжує боротися за чемпіонство, а “Карпати” повинні налагодити гру в обороні.

“Карпати” (Львів) – “Дніпро” (Дніпропетровськ) 0:4

Голи: Гама 16, Гама 29, Матеус 61, Селезньов 64

Карпати“: Ільющенков, Васін (Зеньов 64), Пластун, Голодюк, Пашаєв, Льопа (Марселіньо 80), Балажіц, Бартуловіч, Гладкий, Федорчук (Ткачук 66), Костевич

Дніпро“: Бойко, Матеус, Політило, Федецький (Кулаков 69), Дуглас, Гама, Зозуля (Джуліано 57), Чеберячко, Селезньов, Канкава, Влад

Попередження: Пашаєв 22, Бартулович 40 – Гама 47, Зозуля 54

football-ukraine.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

62 / 0.143 / 5.22mb