Премєр-Ліга Spy News

«Металург» вимагає поіменний список фанів «Динамо», які готуються до виїзду в Запоріжжя

dk_ultrasСлужба безпеки та адміністративні особи запорізького «Металурга» висунули умови для вболівальників «Динамо», які розраховують підтримати киян на «Славутич-Арені» в матчі сьомого туру прем’єр-ліги.

Так, представник служби безпеки «Динамо» зобов’язаний на регламентній передматчевій нараді 25 серпня надати службі безпеки ФК «Металург» поіменний список вболівальників киян, які перебуватимуть у гостьовому секторі стадіону «Славутич-Арена», а також відразу ж оплатити замовлену кількість квитків.

Служба безпеки «Металурга» попередила, що у разі відсутності в наданому списку прізвища вболівальника, який бажає пройти в гостьовий сектор, він на стадіон допущений не буде. Для заходу в гостьовий сектор вболівальник зобов’язаний мати при собі документ, що засвідчує особу.

Згідно повідомленню, опублікованому на офіційному сайті «Динамо», фанам необхідно завчасно внести свої дані в список вболівальників у гостьовий сектор, а також подати заявку на придбання квитка на гру в Запоріжжі (ціна квитка становить 15 гривень). Для цього потрібно прийти у фан-клуб «Динамо» з документом, що засвідчує особистість, залишити контактні дані і придбати сертифікат, який можна буде обміняти на квиток безпосередньо в день матчу у представника клубу, повідомляє championat.com.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.189 / 5.6mb