>

Премєр-Ліга Скандал

Черговий суддівський скандал в УПЛ

23/9/2013 , 9:08

tavriaУ суботу “Таврія” в матчі 10-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги України поступилася харківському “Металісту” – 0:3. Зустріч з лідером сезону запам’яталася моментом на 71-й хвилині. Тоді захисник гостей штовхнув Юрія Путраша у штрафному майданчику підопічних Мирона Маркевича. Але ніякого покарання суперники не понесли.
Генеральний директор «Таврії» Олександр Бойцан прокоментував суддівство в цьому матчі .

«Якщо це не пенальті, то тоді що? Спасибі всім нашим уболівальникам, що підтримують «Таврію» у цій складній ситуації. Розумію їх обурення, пов’язане з потворним суддівством у матчі з «Металістом». З повагою ставлюся до цього суперника, не применшую сили команди з Харкова, бажаю їй досфгти намічених цілей. Але мені здається, що такий арбітраж – це ведмежа послуга лідеру нашого чемпіонату», – категоричний у своїх висловлюваннях гендиректор кримчан.

«Звертаюся особисто до пана Коліни! Знаю, що він – професіонал з великої літери і не залишить без уваги кричуще суддівство Швецова. Сподіваюся, що цей рефері перестане знущатися над грою, яку люблять мільйони людей, і отримає по заслугах! Упевнений, що в моменті, що стався на 71-й хвилині, арбітри проявили упередженість. Кажу «арбітри», тому що і помічник за воротами, і бічний перебували в прекрасних позиціях і все бачили», – цитує Бойцана офіційний сайт клубу.

Не менш категоричним після матчу був і  півзахисник «Таврії» Максим Калініченко: «У суддівській бригаді – п’ять осіб. Той момент бачив і боковий суддя. Якщо такі порушення не фіксувати, то, можливо, таким арбітрам потрібно здавати свистки і прапорці і йти в іншу професію».