Металург З

Премєр-Ліга UPL

Гусєв і Мбокані громлять "Металург" (Відео)

23/3/2014 , 10:08

dyn_mzВпевнена перемога столичної команди загострює боротьбу за чемпіонський титул. І дарма, що “Металіст”, найімовірніше, не зможе підтримати конкуренцію. Боротьба трьох принципових суперників обіцяє бути надзвичайно запеклою.

Прогнозовано кияни почали з атак. А металурги спробували вгамувати стартову агресію суперника, застосувавши пресинг по всьому ігровому периметру.

Зрештою, запоріжці оборонялися зібрано, зон не губили, а провівши першу організовану контратаку, ледь не відкрили рахунку в матчі.

Втім, “Динамівці” все ж таки забили в першому таймі. За декілька секунд до свистка на перерву другий матч поспіль Мбокані виграв другий поверх і забив гол в роздягальню.

Гості могли зрівнювати рахунок одразу після перерви. Юсов мав сто відсоткову нагоду, до воріт було метрів шість, але Рибка відбив удар нападника “Металурга”.

Долю матчу вирішив вихід Олега Гусєва замість Ленса. Всього лише дві хвилини знадобилися Олегу, щоб забити другий м’яч. Під завісу поєдинку хавбек дуже елегантно оформив дубль, а ще через дві хвилини класно асистував Мбокані – 4:0.

“Динамо” другий матч поспіль перемагає аутсайдерів. А от “Металург” продовжує боротьбу за прописку в еліті в наступному сезоні.

“Динамо” (Київ) – “Металург” (Запоріжжя) 4:0

Голи: Мбокані 45+1, Гусєв 76, Гусєв 88, Мбокані 89

“Динамо”: Рибка – Даніло Сілва, Віда, Драґовіч, Є. Макаренко – Міґел Велозу – Ярмоленко (к), Гармаш (Вукоєвіч 79), Беланда (Аруна 67), Ленс (О. Гусєв 74) – Мбокані

“Металург” : Боровик – Сахневич, А. Нестеров, Коротецький, С. Баліч – Рудика (к), Гавриш – Пісоцький, Прийомов (Годін 73), Сержіньо (Штурко 65) – Юсов (Платон 77)

Попередження: Аруна 72 – Гавриш 33, Баліч 35, Юсов 59