Премєр-Ліга Spy News

Гравцям "Севастополя" вже 2 місяці не платять зарплату

sevЩе один клуб Прем’єр -ліги переживає фінансові труднощі.

Фінансові проблеми виникли в “Севастополя” , який лише цього року повернувся в еліту , зарекомендувавши себе як фінансово -стабільний клуб .

На жаль , вже скоро в ЗМІ почала просочуватися інформація , що гравцям “Севастополя ” за кілька місяців заборгували , а керівництва клубу , в свою чергу , уникає зустрічі з командою.

Незабаром , інформація про проблеми підтвердилася. В інтерв’ю газеті “Український футбол” , герой останніх поєдинків “моряків” Артур Карноза підтвердив , що в заборгованість перед футболістами таки існує.

“Здається , останній раз отримували зарплату більше двох місяців тому Але нам обіцяють , що все буде добре. Проте , гравцям не подобається , що з’явилися затримки. ». , – Розповів гравець “Севастополя”.

Нагадаємо , зараз підопічні Геннадія Орбу займають десяте місце в турнірній таблиці , і вже сьогодні зіграють матч 17 туру з “Шахтарем”.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.152 / 5.57mb