Премєр-Ліга Спонсори

Динамо та Металіст підписали нових спонсорів

dynamo“Динамо” розпочало нову “рекламну” співпрацю.

У столичного клубу з’явився новий спонсор – ним став автомобілебудівний концерн “Рено”, повідомляє Брутальний футбол з посиланням на Футбол 24..

Незважаючи на те, що офіційно про співпрацю між клубом і автогігантом поки не повідомлялося, логотип компанії вже з’явився на ігрових футболках “Динамо”. Зокрема матч з Волинню” кияни проводили з нашивкою “Рено” на лівому рукаві.

Також учора відбулася офіційна презентація нового спонсора харківського “Металіста” – торгової марки “Молочна ферма”

Тепер ТМ “Молочна ферма” буде піклуватися про здоров’я підростаючого покоління – вихованців дитячої академії клубу, забезпечуючи їх усіма необхідними молочними продуктами, повідомляє telegraf.com.ua.

Представники торгової марки “Молочна ферма” відвідали дитячу футбольну академію харківського клубу, познайомилися з керівництвом і тренерським складом академії, поспілкувалися з її вихованцями та отримали в подарунок футболку ФК “Металіст” з логотипом компанії.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.174 / 5.58mb