Премєр-Ліга Прем'єр-ліга

Таврія ледь не створила сенсацію в Донецьку(Відео)

Spy-Football.com

24/4/2014 , 11:01

“Гірники” провели жахливий матч, але завдяки Ярославу Ракицькому таки завоювали три очки.

На рахунку українського захисника дві результативні передачі: спершу відзначився Бернард, потім Едуардо. Здавалося, доля поєдинку вирішилася у першому таймі, після чого гірники розслабились.Зарано.

У другому таймі сімферопольці один гол відіграли (Бусаїді) змусивши Мірчу Луческу понервувати наприкінці матчу.

Утім, фінальний свисток таки зафіксував перемогу “Шахтаря” 2:1, яка дозволила команді Ахметова закріпитися на першій сходинці у таблиці.

“Шахтар” – “Таврія” – 2:1(2:0)
Голи: Бернард 30, Едуардо 36 – Буссаїді 61