Волинь

Премєр-Ліга Spy News

Трилер в Криму. Три вилучення та два нереалізованих пенальті

24/11/2013 , 18:18

tav_volСімферопольська “Таврія” у напруженому протистояння зуміла врятувати нічию у поєдинку з “хрестоносцями”.

Глядачі на “Авангарді” стали свідками суперматчу, в якому було багато емоцій, голів та справжньої чоловічої боротьби. З перших хвилин поєдинку стало зрозуміло, що суперників влаштує лише перемога. Однак більш активно розпочали саме господарі поля, які регулярно створювали небезпечні моменти. Натомість перший гол у матчі забили луцькі футболісти. На 11 хвилині Мемешев відкриває рахунок. Вже ближче до завершення першої половини зустрічі “хрестоносці” здобули право пробити пенальті, але Дамір врятував свою команду. І хоч Кварцяний дуже розлютився, його підопічні все ж зуміли ще до перерви подвоїти перевагу.

Після відпочинку сценарій розвитку подій змінився на користь сімферопольської “Таврії”. Кримчани мобілізувалися та провели чудові 45 хвилин під час яких зрівняли рахунок та не дозволили супернику відзначитися у власних воротах. Зазначимо, що другий тайм видався багатим на жовті та червоні картки. У підсумку команди догравали цей поєдинок без трьох гравців. Цікаво, що “Волинь” не зуміла реалізувати й другий пенальті, що вказує на розслабленість збоку “хрестоносців”.

Таким чином суддя зафіксував бойову нічию 2:2. А зважаючи на те, як розвивалися події, можна сказати, що “Таврія” перемогла у цьому матчі.

“Таврія” – “Волинь” 2:2 (0:2, 2:0)
Голи: 0:1 – 11 Мемешев , 0:2 – 45 Матей , 1:2 – 60 Назаренко, 2:2 – 90 Гомес.

“Таврія” – Кахріман , Гуменюк ( Алію , 62 ) , Буссаїді , Аксьонов , Любічіч , Ярчук ( Причиненко , 77 ) , Назаренко , Рубен Гомес , Коробка ( Бурдужан , 50 ) , Фещук , Габовда .

“Волинь” – Неділько , Парцванія , Шершун , Матуку ( Матей , 29 ) , Немчанінов , Скоба , Бікфалві ( Бабатунде , 46 ) , Сімінін , Мемешев , Масло , Алессандро .

Попередження: Матуку ( 26 ) , Любічіч ( 36 ) , Бікфалві ( 42 ) , Парцванія ( 47 ) , Габовда ( 54 ) , Масло ( 59 ) , Назаренко ( 65 ) , Алессандро ( 72).

Вилучення: Любічіч ( 65 ) , Парцванія ( 70).