Говерла

Премєр-Ліга Spy News

Динамо: плюс три очки, мінус Сілва

25/11/2013 , 9:10

dyn_hov«Динамо » з перших хвилин перевело гру на половину поля « Говерли » і вже на 6 -й хвилині створило перший небезпечний момент: Гусєв подав зі штрафного , в повітрі ніхто до м’яча не дотягнувся і той опинився біля протилежного кута штрафної площадки , у Ленса ; той першим дотиком прийняв м’яч , а другим пробив з підйому – трохи вище воріт. Через дві хвилини динамівці заробив право ще на один штрафний , і на цей раз подача Гусєва пройшла – її ударом головою приблизно з 11 -метрової позначки замкнув Хачеріді і м’яч пролетів поруч зі штангою воріт « Говерли ». А на 18 -й хвилині Гусєв замість очікуваного навісу зі штрафного , призначеного на лівому фланзі , пробив під поперечину – Надь не без зусиль перевів гру на кутовий.

Рахунок же в матчі був відкритий на 22 -й хвилині: все той же Гусєв , виконуючи кутовий , подав у центр штрафного , Хачеріді виграв боротьбу в повітрі і пробив по воротах , але вийшла зрізка на дальню штангу , яку з близької відстані замкнув Мбокані – 1 : 0 . Ледве «Говерла» розвела м’яч з центру поля , як « Динамо » ледь не подвоїло рахунок : Беланда прекрасним пасом з центральної зони вивів Ленса на ударну позицію в ліву частину штрафної , але той перемудрил при роботі з м’ячем і можливість для удару упустив. Втім , на 29 -й хвилині другий гол у ворота « Говерли » все ж відбувся : Беланда навісив від лівої кромки , Надь вийшов на цей м’яч , але відбив його прямо на Ленса , який буквально заніс сферу у ворота – 2:0.

У час, що залишився першого тайму « Динамо » продовжувало атакувати, і хоч нечасто загрожувало воротам «Говерли» , але в двох епізодах мало великі шанси для того , щоб збільшити рахунок. На 31 -й хвилині Сілва передачею через півполя вивів Гусєва наодинці з Надєм з правого кута штрафного , але кіпер « Говерли » зумів парирувати удар динамівця . А за пару хвилин до свистка на перерву вже Макаренко блискучим пасом з центрального кола вивів все того ж Гусєва наодинці з Надєм по центру воріт , однак кіпер « Говерли » і в цій ситуації зумів виручити свою команду – підставив ногу під  м’яч і той пройшов за півметра від штанги.

Другий тайм активніше в плані атакуючих дій почала « Говерла» , проте нічого значущого біля воріт « Динамо » гості не створили. А ближче до 60 -й хвилині динамівці зуміли вирівняти гру. Правда , кияни також в атаці не досягли успіху. В цілому ж , друга половина матчу проходила абсолютно без моментів – що Шовковський , що Надь знаходилися абсолютно без роботи. У підсумку , майже до фінального сівстка глядачі так і не побачили не те що гольових моментів , а хоча б напівмоментів . Але на 83-й хвилині відбувся не тільки гострий епізод , а й гол : Сидорчук протягнув м’яч через всю половину поля «Говерли» , обігрався з Мбокані , і ефектним ударом метрів з 12 -ти перекинув м’яч через Надя – 3:0.

“Динамо” – “Говерла” 3:0
Голи: Мбокані, 22; Ленс, 26, Сидорчук, 83

Динамо“: Шовковський – Сілва (Віда, 44), Драгович, Хачереді, Макаренко, Вукоєвич, Сидорчук, Гусєв, Беланда (Безус, 63), Ленс, Мбокані

Говерла“: Надь – Орош, Єзерський , Леандро, Лисьцький, Савич (Армоні, 46), Трухін, Кочіш, Лисенко, Ле Таллек, Нікалає

Попередження: Нікалає, Ле Таллек