Премєр-Ліга Spy News

Лукас зіграв за дубль "Динамо", Мілевський навіть забив

Spy-Football.com

25/3/2013 , 12:22

У зв’язку з погодними умовами у Києві Адміністрацією ПФЛ було прийнято рішення перенести матч 22-го туру першої ліги “Динамо-2” – “Буковина” на більш пізній термін.

Тим не менше, футболісти продовжують працювати і тренуватися в повному обсязі. Скориставшись непередбаченою паузою в чемпіонаті, “Динамо-2” провело тренувальний двосторонній матч проти основного складу “Динамо”, який, нагадаємо, на час від’їзду великої кількості гравців в розташування збірних команд своїх країн, поповнився кількома гравцями дубля.

Матч проводився у форматі двох таймів по 30 хвилин. Вже на п’ятій хвилині рахунок відкрив Андрій Воронков. На 25-й хвилині він оформив дубль, довівши рахунок до 2:0 на користь “Динамо-2”.

Перша команда “Динамо” відігралася завдяки голам Артема Мілевського і Марко Рубена. “Основа” могла й вирвати перемогу, однак Олександр Алієв не реалізував пенальті. Додамо, що в першому таймі у зв’язку з травмою поле покинув Люлька.

Завтра перша команда “біло-синіх” проведе подібний спаринг з молодіжним складом. Початок зустрічі на одному з полів клубної бази заплановано на 13:00.

“Динамо-2” – “Динамо” – 2:2
Голи: Воронков (2) – Мілевський, Рубен

“Динамо”: Бойко – Даніло Сілва, Михалик, Іашвілі, Люлька (Братков) – Алієв, Сидорчук, Цибульник, Лукас – Мілевський, Рубен

“Динамо-2”: Кічак – Балан, Логінов, Лухтанов, Кушніров – Теміле, Бутенін, Суарес, Гемега – Мединський, Воронков