Премєр-Ліга fc karpaty

З Карпат зняли заборону на трансфери

karpatyНа засіданні КДК ФФУ у четвер, 24 вересня, було ухвалено рішення зняти з ФК Карпати заборону на проведення трансферної діяльності.

Таким чином, уже від п’ятниці львівський клуб зможе заявляти вільних агентів, а з початком нового трансферного вікна повноцінно працювати на трансферному ринку.

Про це Інформаційному центру ФК Карпати повідомив в.о. генерального директора Юрій Дячук-Ставицький.

“Насправді, це було одне з найважливіших засідань Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України за весь час життя нашого клубу. Нещодавно до нас приїжджали керівники ФФУ та Прем’єр-ліги, які відзначили дуже позитивну динаміку зрушень і були готові підтримати наш клуб під час вирішення наболілих проблем”, – сказав він.

“Зважаючи на все це, КДК зняв з Карпат заборону проводити трансферну діяльність, тому поки що ми матимемо змогу заявляти вільних агентів, аж до відкриття трансферного вікна. Далі уже ми зможемо повноцінно працювати на трансферному ринку”, – додав директор.

За словами Дячука-Ставицького, про рішення КДК вже знає і Прем’єр-ліга.

“Тепер, думаю, перед командою можна ставити завдання. Сподіваюся, ми їх озвучимо на зустрічі з уболівальниками, яка відбудеться в п’ятницю ввечері перед матчем проти луцької “Волині”.

Але для цього ми будемо зараз шукати гравців, які зможуть підсилити нашу команду. Разом з головним тренером проведемо роботу в цьому напрямку”.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.165 / 5.58mb