Премєр-Ліга Spy News

Офіційне звернення "Динамо" до КДК ФФУ

383506409Наводимо Вашій увазі офіційне звернення генерального директора ФК “Динамо” (Київ) Резо Чохонелідзе до КДК ФФУ в повному обсязі.

“Футбольний клуб” Динамо “(Київ) щиро стурбований включенням до порядку денного чергового засідання КДК ФФУ питання про порушення нашим клубом Регламенту чемпіонату України, що складався у відсутності представників клубу на флеш-інтерв’ю після матчу 25 туру чемпіонату України з футболу між командами” Зоря ” (Луганськ) – “Динамо” (Київ) 20 Квітня 2013 року.

Для того щоб дати з цієї нагоди вичерпні пояснення, просимо КДК ФФУ дати офіційні роз’яснення по пунктах Регламенту, що стосуються проведення флеш-інтерв’ю.

У пункті 1 статті 49 Регламенту вказано, що “проведення короткого інтерв’ю (флеш-інтерв’ю) для офіційного мовника з головним тренером і футболістом, який брав участь у матчі, є обов’язковим для кожного клубу”. Просимо роз’яснити, чи означає це, що якщо на флеш-інтерв’ю з’явився лише головний тренер, а не з’явився гравець, клуб порушив регламент і згідно з пунктом 7 цієї ж статті 49 Регламенту повинен перерахувати на розрахунковий рахунок ПЛ обов’язковий грошовий внесок у розмірі 5 000 гривень?

Просимо роз’яснити, чи є порушенням Регламенту і чи підпадає під покарання участь у флеш-інтерв’ю тільки гравця без головного тренера або асистента замість головного тренера?

У пункті 3 статті 49 Регламенту вказано, що “першим у флеш-інтерв’ю бере участь головний тренер команди гостей, потім головний тренер команди господарів, потім футболіст команди гостей і футболіст команди господарів”. Просимо роз’яснити, чи є порушення зазначеної черговості порушенням Регламенту і потрапляє воно під штрафні санкції?

У пункті 2 статті 49 Регламенту вказано, що “для запису флеш-інтерв’ю, яка відбувається відразу після закінчення матчу, офіційний мовник зобов’язаний у день проведення матчу попередити делегата ФФУ та прес-аташе клубу про необхідність появи в спеціально обладнаному місці головного тренера і футболіста” . Просимо роз’яснити, коли саме і в якій формі має бути зроблено вказане попередження. Чи є відсутність попереднього попередження з боку офіційного мовника порушенням Регламенту з боку офіційного мовника та чи передбачені якісь санкції за це порушення? Просимо роз’яснити, чи порушує пункт 1 статті 49 Регламенту команда, яка не була попереджена про необхідність участі у флеш-інтерв’ю згідно з пунктом 2 статті 49 регламенту?

У Регламенті існує термін “офіційний мовник”. Просимо роз’яснити, чи діють норми статті 49 Регламенту для матчів чемпіонату, які транслюються телекомпанією, яка не є «офіційним мовником». Якщо так, то чи порушують Регламент гравці і тренери, які не є на флеш-інтерв’ю після цих матчів, і чи піддаються вони штрафним санкціям, передбаченим пунктом 7 статті 49 Регламенту? Якщо ні, то чи означає це що на 105 з 240 матчів чемпіонату, які не транслюються “офіційним мовником». Регламент не діє або діє частково?

У пункті 7 статті 49 Регламенту вказана лише одна санкція за неучасть гравців і тренерів команди в післяматчевих флеш-інтерв’ю офіційного мовника, а саме “клуб зобов’язаний протягом семи діб після закінчення матчу перерахувати на розрахунковий рахунок ПЛ обов’язковий грошовий внесок у розмірі 5 000 гривень” . Просимо роз’яснити, чи передбачені інші санкції за це порушення, а якщо передбачені, просимо вказати, яким саме пунктом якої саме статті Регламенту.

Футбольний клуб “Динамо” (Київ) щиро сподівається, що роз’яснення, офіційно надані КДК ФФУ з зазначених вище пунктах Регламенту, дозволять надалі уникнути прикрих непорозумінь з приводу процедури проведення післяматчевих флеш-інтерв’ю, які мали місце після матчу “Зоря” (Луганськ) – “Динамо” (Київ), а також після десятків інших матчів поточного чемпіонату за участю всіх без винятку його учасників. Приносимо свої щирі вибачення за те, що трапилося непорозуміння і заздалегідь дякуємо за надані роз’яснення.

Генеральний директор ФК “Динамо” (Київ)

Резо Чохонелідзе.

ФК “Динамо” Киев

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
75 / 0.195 / 5.9mb