Премєр-Ліга Spy News

На матчі "Металіста" ображали віце-президента УЕФА. Чи будуть санкції? (Фото)

«Металіст» звернувся до вболівальників із закликом утриматися від протесту проти рішень УЄФА та CAS. Але прохання клубу залишилася проігнорованим …

Як вже повідомлялося, напередодні матчу 7 туру чемпіонату України «Металіст» – «Севастополь» харківський клуб звернувся до своїх уболівальників із закликом утриматися від проявів радикальних, агресивних і образливих форм протесту проти рішень УЄФА та CAS щодо ФК «Металіста».

Повідомлялося, що вболівальники, які прийшли на матч з провокаційними банерами, плакатами, футболками і будь-якими іншими забороненими об’єктами, що містять образливі гасла, на матч допущені не будуть.

Це не завадило групі уболівальників «Металіста» пронести на трибуни і продемонструвати два банера: «У ЛЧ Металу немає, Суркісу привіт» і «Суркіс, гори в пеклі!».

111dynamokievua111_165

Очікується, що тепер КДК ФФУ належить вирішити складну головоломку: чи є якийсь зв’язок між прізвищем Суркіс і УЄФА? І якщо наш комітет не знайде зв’язку між організацією і її віце-президентом, то, може, варто сподіватися, що сам УЄФА не залишиться осторонь від факту прямої образи одного зі своїх керівників? Досвід показує, що в Європі прощати образи не схильні.

dynamo.kiev.ua

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

63 / 0.158 / 5.6mb