Премєр-Ліга FC METALIST

Курченко не пустить на гру фанів які підтримали Євромайдан

kurchenko_metalХарківський ”Металіст” розповсюдив звернення до вболівальників із закликом не використовувати символіку клубу поза футбольними подіями.

Відповідне звернення опубліковане на клубному сайті.

“Футбольний клуб ”Металіст” підтримує багато різних людей. Наші вболівальники – люди різних професій, віку, національностей, в тому числі різних політичних поглядів.

Футбольний клуб “Металіст” постійно показує, наскільки ми цінуємо підтримку наших уболівальників. Саме завдяки цій підтримці “Металіст” і добивається успіхів на футбольних полях України та Європи.

Заяви окремих груп від імені всіх уболівальників клубу – велика відповідальність. Хочемо підкреслити, що наш футбольний клуб, як і футбол в усьому світі, – поза політикою. Ми закликаємо різні політичні та громадські групи не використовувати символіку ”Металіста” поза футболом.

При виявленні працівниками клубу учасників масових заворушень з використанням символіки “Металіста”, клуб залишає за собою право обмежити їм доступ на матчі “Металіста”, – йдеться в заяві клубу.

Як відомо, раніше харківські ультрас прийняли рішення захищати харківський Євромайдан від “тітушок”.

Джерело: Sportanalytic.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.148 / 5.56mb