Динамо

Премєр-Ліга Прем'єр-Ліга

Нічия Динамо та Шахтаря на "Арені Львів" (Відео)

27/4/2015 , 11:50

Матч “Шахтар” – “Динамо”, як і очікувалося, пройшов у запеклій боротьбі. Кияни вибороли нічию і зберегли перевагу над гірниками у 5 очок на вершині таблиці.

Стовідсоткові моменти, хоча їх було мало, теж глядачі побачили. На 18-й хвилині Кравець промахнувся з вигідної позиції, на яку його вивів Ленс.

Через 5 хвилин “Шахтар” киян пробачив уже Адріано: бразилець міг забивати після того, як Фред “обікрав” Рибалку, але пробив так, що Шовковський зумів парирувати удар ногою.

Друга половина гри почалася з супермомента киян – Ленс легко міг забивати, але не влучив у рамку. Далі почалася боротьба з фолами в центрі поля. Здебільшого грубою грою грішили гірники.

Варто відзначити, що в середині другого тайму гра була припинена через піротехніку, хоча диктор просив фанатів її не використовувати. Домашньою гра у Львові була для “Шахтаря”.

Кінцівка залишилася за “Шахтарем”. Після прострілу Срни м’яч влучив у руку Рибалки – пенальті не призначили. Але епізод тривав і Адріано завдав удару в поперечину.

А потім Ярмоленко з правого флангу пробив у стійку воріт Пятова. У підсумку – 0:0. Нічия, безумовно, на користь киян.

“Шахтар” – “Динамо” 0:0