Ворскла

Премєр-Ліга Spy News

"Дніпро" втрачає перемогу на 5 додатковій хвилині

28/10/2013 , 9:03

dni_vorЗ огляду на неприборкуваність “Ворскли” гравці “Дніпра” з перших хвилин прибрали ініціативу до своїх ніг і вже до кінця першої половини гри вели у рахунку 2:0

Перший гол господарі поля забили на 16-й хвилині – відзначився Коноплянка. Євген на лівому фланзі підібрав м’яч , який відскочив від штанги , увійшов до штрафної і точно пробив у дальній кут – 1:0.

На 39 -й хвилині , після подачі кутового м’яч потрапив у штангу «Ворскли » , після чого Дуглас проштовхнув його у сітку – 2:0.

У другому таймі господарі збавили оберти, чим відразу скористалася “Ворскла”. На 54 -й хвилині Яховіч навісив з правого флангу , Ребенок невдало прийняв м’яч , той відскочив до Дениса Дедечко , який точно пробив по воротах.

Далі матч проходив на нервах, обидві команди йшли вперед і мали шанси відзначиться. На табло залишалося – 2:1, коли на пятій компенсованій хвилині гості заробили штрафний. Маркоскі подав у штрафну, де Мазух, не розібравшись з Бойком, головою відправив м’яч у свої ворота.

Додамо, що це вже вп’яте поспіль “Дніпро” не може обіграти “Ворсклу”.

Відтак, “Дніпро” відпустив “Шахтар” і опустився на третє місце турнірної таблиці.