Україна Spy News

Севастополь залишився без тренера і 3 гравців. "Орендовці" Шахтаря підуть у зимку?

sevКримський клуб і Геннадій Орбу за обопільною згодою сторін розірвали трудову угоду.

До матчу з київським «Динамо», який відбудеться 2 грудня, команду готуватиме Сергій Коновалов. Найближчим часом севастопольці оголосять ім’я нового головного тренера.

Нагадаємо, це не перша зміна тренера для «Севастополя» в нинішньому сезоні. Починав чемпіонат з командою білорус Олег Кононов, який потім пішов у російський «Краснодар». А останні кілька днів інтернет “гудів” про фінансові проблеми “Севастополя” – гравці по 4 місяці не отрмують зарплати.

Керівництво кримчан розглядає різні варіанти виходу команди з кризи.

Найвирогідніше, севастопольці узимку відмовляться від послуг орендованих виконавців,существенно разгрузить зарплатную ведомость команды. . А таких шестеро людей: Пилип Будківський, Віталій Віценець, Олександр Караваєв, Денис Кожанов, Руслан Малиновський і Олександр Чижов. Усі вони належать донецькому «Шахтарю».

А учора ФК “Севастополь” оголосив про відмову від послуг трьох футболістів. Співпрацю припинено з Маріушем Левандовскі, Сергієм Симоненком і Олександро Чижовим.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.155 / 5.56mb