Премєр-Ліга Spy News

Скандальне відео "Динамо" до матчу із "Севастополем" і реакція Донецька

Генеральний директор донецького “Шахтаря” Сергій Палкін на свій сторінці в мережі Facebook прокоментував розміщення провокаційного відео ролика на офіційному сайті київського “Динамо”.

“Цей сюжет” Динамо-ТБ “з моєї точки зору, чисте непорозуміння.

Не думаю, що керівництво київського клубу уповноважив журналістів, які готували матеріал, робити подібні заяви.

Швидше за все, це приватна думка когось із працівників “Динамо-ТБ”.

Ну, засмутилася людина, що його команда не може стати чемпіоном останні чотири сезони, і в серцях дозволив собі зайві фантазії.

Не здивуюся, якщо автори вже отримали прочухана від Ігоря Суркіса. Тому що вигадки на інтернетівських форумах – це одне, а офіційна позиція клубу – інше “, – написав Палкін.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 26 липня, на офіційному сайті киян з’явилося відео з представленням наступного суперника “Динамо” – кримського «Севастополя». Творці цього матеріалу не знайшли більш відповідної назви свого дітища, окрім як «Говоримо” Севастополь “- маємо на увазі” Шахтар “.

У цьому матеріалі клубні журналісти посміли стверджувати, що «Севастополь» приєднався до табору постачальників очками “гірників” де вже є такі команди як маріупольський “Іллічівець” донецький «Металург» і луганська “Зоря”.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

66 / 0.167 / 5.63mb