Премєр-Ліга Spy News

Відроджене Динамо

Spy-Football.com

29/7/2013 , 10:20

Селін в центрі оборони, відмінна зв’язка Тремулінас – Ленс, технічний Мбокані – оновлене “Динамо” обіграло “Севастополь”.

Оновлене “Динамо” виглядає досить цікаво. Після двох перших непоказних матчів підопічні Блохіна видали непоганий футбол, абсолютно заслужено обігравши у Києві міцний “Севастополь” який тижнем раніше неабияк “повозив” в Донецьку “Шахтар”.

Травма Гармаша разом з лімітом на легіонерів поставило Блохіна перед нелегким вибором: перекроїти лінію оборони, або ж залишити в запасі когось з новобранців клубу. Тренер киян вибрав перший варіант, причому прийняв досить несподіване рішення, відправивши у центр захисту в пару до Хачеріді Селіна, а на лівий фланг оборони відрядивши Тремулінаса.

Пару опорних півзахисників склали Харуна і Велозу, під єдиним нападником – Мбокані – вийшов Беланда, а по краях Ленс і Ярмоленко. Причому, голландець вирушив на лівий фланг. І, забігаючи наперед, зазначтмо, що саме зв’язка Тремулінас – Ленс і була найактивнішою у “Динамо” у першому таймі. Досить сказати, що зазвичай активний і швидкісний Олександр Ковпак, напередодні матчу ремствував, що йому ще жодного разу не вдавалося забивати “Динамо” на своєму фланзі був повністю спантеличений оборонної роботою. А за час проведений на полі в атаці нападник запам’ятався лише потраплянням в офсайд.

Зате можна порадіти за “Динамо” яке отримало висококласного гравця. Звичайно, не будемо поспішати з висновками, але перший матч Тремулінас провів дуже яскраво. А Ленс буквально замучив оборону гостей. Саме Ленс міг записати на свій рахунок перший гольовий пас у матчі вже на другій хвилині, але після його передачі м’яч не поділили Беланда і Мбокані. А потім Ярмоленко з гострого кута пробив у штангу.

Через сім хвилин Тремунілас здорово обігрався з Велозу, пройшов до лицьової і віддав м’яч назад під удар Ленсу, але з ударом голландця впорався Литовка. Але й бездоганно відіграв матч кіпер “Севастополя” був безсилий допомогти партнерам на 14-й хвилині, коли той же Тремулінас віддав передачу Харуне, і нігерієць відмінним ударом з 31-го метра увігнав м’яч під дальню штангу.

Далі картина на полі була звичною. “Динамо” спокійно готувало атаки, часом різко вибухаючи і тоді у “Севастополя” відразу виникали проблеми. Особливо старався Тремулінас, чиї флангові проходи повинні були втілювати в голи Ленс і Мбокані. Останній і зовсім упустив отличнейший момент, не влучивши у ворота, вийшовши один на один з Литовкою.

Треба віддати належне і “Севастополю”. Підопічні Кононова старалися “не закриватися” відповідаючи атакою на атаку. Інша справа, що Ковпак більше був зайнятий обороною, Кузнєцова “з’їв” Хачеріді, розв’язавши тим самим руки Селіну, який нерідко починав атаки “Динамо” відмінним першим пасом, а одному Кожанову було складно битися з захисниками “біло-блакитних”. Мабуть, самим незабутнім у гостей був момент на 17 хвилині, коли той же Кожанов красиво обіграв Данило Сілву, увійшов у штрафну і обвідним ударом відправляв м’яч у дальній кут. Коваль зіграв надійно.

А ледве почався другий тайм, як “Динамо” забило знову. Гол – заслуга Мбокані. Форвард господарів отримав м’яч у метрі від штрафної, обіграв трьох захисників, зблизився з Литовкою і спокійно котнув м’яч повз воротаря гостей. Після цього Блохін зважився на експерименти, знявши з гри непомітного Ярмоленко (ось ще одна несподіванка матчу), а незабаром – і Мбокані. Вийшовші замість них Гусєв і Ідейе старалися, але от збільшити перевагу у киян не вийшло. Хоча той же Гусєв створив відмінний момент для Ленса, але з хитрим ударом голландця – з відскоком від землі – неймовірним чином впорався Литовка. А в наступний атаці зреагував на щільний удар Аруни.

Гості відповіли проходом Фарлея і ударом Караваєва – Коваль впорався. А останній момент у матчі створили кияни. За хвилину до закінчення основного часу Ленс увірвався в штрафну, хитнув Симоненко і пробив – Литовка у падінні відбив м’яч, але прямо на Велозу. На щастя для “Севастополя” удар у португальця не вийшов.

2:0 – впевнена перемога “Динамо” яке з кожним матчем виглядає все цікавіше. Але оцінити реальний потенціал київського клубу можна буде вже через тиждень 4 серпня “біло-блакитні” в гостях зіграють з “Шахтарем”.