Премєр-Ліга Spy News

Зозуля продовжив контракт з Дніпром

zozulaФорвард збірної України Роман Зозуля продовжив контракт з “Дніпром ” ще на 4 роки.

Переговори ФК ” Дніпро” і Романа Зозулі щодо продовження його контракту завершені успішно.

Нова угода Романа з клубом діятиме до 30 червня 2018 року, повідомляється на офіційному сайті клубу.

Нагадаємо, раніше за інформацією деяких ЗМІ нападник ” Дніпра ” Роман Зозуля отримав дві конкретні пропозиції від харківського “Металіста” і київського ” Динамо” , але відмовився розглядати ці варіанти , бажаючи залишитися гравцем команди Хуанде Рамоса.

Фінансові деталі контракту не розголошуються. До цього моменту Зозуля заробляв в «Дніпрі» 600 тисяч євро. Але вимагав від керівництва суттєвого збільшення зарплати до $1,8 млн. в рік.

На даний момент Зозуля відбуває триматчеву дискваліфікацію в чемпіонатах України. Однак зможе взяти участь у 2 таймі “темного матчу” «Дніпро» – «Металіст», який відбудеться 4 грудня.

Нагадаємо , що Зозуля перейшов у “Дніпро” з ” Динамо ” в 2011 році і за цей час встиг зіграти у складі дніпропетровського клубу 52 матчі , забивши в них 17 голів.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.198 / 5.57mb