Динамо

Премєр-Ліга UPL

Дніпро робить вагому заявку на чемпіонство (Відео)

31/3/2014 , 9:05

dni_kalУ одному з двох центральних матчів 23-го туру української Прем’єр-ліги дніпропетровський «Дніпро» на своєму полі взяв гору над київським «Динамо» – 2:0. Слідом за перемогою над «Шахтарем» дніпропетровці здолали ще одного основного конкурента.

У першому таймі переважно моменти створювали господарі. Спочатку після удару Матеуса кругий влучив у штангу воріт «Динамо». Згодом Джуліано змарнував чудовий пас від Зозулі, пробивши зльоту повз ворота.

На 22 хвилині трапився епізод, який налякав всіх на стадіоні, після навісу в штрафну «Дніпра», Бойко зіткнувся з Олегом Гусєвом. Дніпряни перші почали сигналізувати, що з Гусєвим щось не так, і допомагати гравцеві «Динамо» прямо на полі. В результаті Олега відвезла швидка допомога.

Дніпропетровці ж продовжували гостро атакувати і були винагородженні за старання. Вже у доданий арбітром час після чудового пасу від Джуліано Матеус ударом головою в падінні відкриває рахунок.

У другому таймі усі очікували від «Динамо» кращої гри. Але не дочекалися. «Дніпро» ж тим часом забив другий гол. Цього разу “начудив” Драгович.На 58-ій хвилині захтсник скидує м`яч назад головою на Рибку і круглого перехопив Матеус, який спокійно перекинув воротаря «Динамо» і забивав вже у пусті ворота.

Після цього Олег Блохін намагався щось змінити на полі, але вихід Мбокані очікуваного ефекту не дав. Кінцівка матчу пройшла в безрезультатних атаках київського клубу.

Підводячи підсумок, можна сказати, що «Дніпро», вигравши у двох прямих конкурентів, зробив серйозну заявку на перемогу в чемпіонаті України. Ніколи ще шанси дніпрян не були настільки високі. Однак слід пам’ятати, як дніпропетровці вміють оступатися в матчах з менш сильними суперниками.

У наступному турі в «Динамо» Блохіна буде гра з «Металістом» і після цієї зустрічі можна буде складти нинішній діагноз для цієї команди і з цим тренром.

“Дніпро” – “Динамо” – 2:0

Гол: Матеус (45+2, 58)

“Дніпро”: Бойко, Мазух, Канкава, Джуліано (Кулаков, 90), Коноплянка (Чеберячко, 86), Стрініч, Зозуля (Селезньов, 90+2), Дуглас, Ротань, Федецький, Матеус.

“Динамо”: Рибка, Даніло Сілва, Велозу, Вукоєвіч (Мбокані, 62), Драговіч, Ярмоленко, Ідейє, Гармаш, Гусєв (Ленс, 25), Віда, Макаренко.

Перед початком поєдинку команд на екранах «Дніпро- Арени » показали кліп гурту «Ляпис Трубецкой» «Воїни світла ». Відеоряд був присвячений трагічним подіям на Майдані і Небесної Сотні . По його закінченні трибуни скандували «Слава Україні – Героям Слава » і заспівали гімн України . Слід сказати , що гімн України співали не один раз. Також не одного разу глядачі скандували знаменитий львівський заряд «Гей ! Гей ! Хто не скаче – тієї москаль » .