Кубок Лібертадорес. "Шахтар" - "Металіст" ?

31/8/2013 , 13:54

Ось так могла б виглядати афіша до сьогоднішнього протистояння в Українській Премєр-лізі (якщо ви розумієте про що я)

JBDNdCojVN0

Бразильці Шахтаря проти аргентинців Металіста. Хто кого цього разу?

Статистика виїзних матчів « металістів» з оранжево -чорними говорить на користь господарів , які в 16 іграх лише двічі програли при 11 перемогах. Крім того , саме в грі c «Металістом » донеччани здобули одну з найбільших перемог у чемпіонатах України . У сезоні-2000/01 в Донецьку господарі розгромили харківських гостей з рахунком 8:0. Таку значну перемогу принесли голи Олексія Бєліка , Геннадія Зубова , які записали по дублю , Сергія Ателькіна , Олексія Бахарєва , Андрія Воробея (з пенальті ) та Сергія Попова.

Але то, як кажуть , справи днів давно минулих . Адже в останні роки , коли харків’яни виросли зі штанів «вічно бронзового » , простежується зворотна тенденція. З зручного вони стали для гірників принциповим суперником.

Саме « Металісту » вдалося завдати «Шахтарю» останню домашню поразку в чемпіонаті України . 23 жовтня 2011 підопічні Мирона Маркевича виграли – 2:1. Крістіан Вільягра відзначився наприкінці першого тайму , а Марко Торсільєрі – на початку другого . Генріх Мхітарян відквитав один м’яч на 60-й хвилині , але відігратися донеччанам не вдалося. В останній зустрічі команд гірники знову були засмучені , поділивши очки . Таким чином , можна сміливо стверджувати , що на « Донбас Арені» буде справжня битва .