<
>

Реклама

Блоги Александр Болюх

Ганьба на ім'я Рінат

Spy-Football.com

30/11/2014 , 16:16

akhmetovВже не пам’ятаю коли востаннє дивився так званий Великий футбол, але сьогодні спеціально трохи подивився. Мене найбільше цікавив один момент. Мені з дуже хороших джерел стало відомо, що Палкін провів за вказівкою Ахметова якусь бесіду, і підказав покидьку Денисову, як треба розставити акценти щодо скандальної історії з відмовою футболістів Шахтаря одягнути футболки з написом “Слава Українській Армії”.

Ми завтра з пацанами знову виїжджаємо для збору коштів і закупівлі, а потім і відправки в зону АТО нашим героям-воїнам всього необхідного, будемо в Полтаві та області, Сумах та області, в Харківській і Запорізькій областях, часу не буде практично зовсім, знову “вилечу”на якийсь час з футболу, але дану ситуацію пропустити повз вуха я собі дозволити не можу.

Так ось, отримавши подібну інфу, я пересилив себе, і навіть, трохи пропустив міланське дербі, але змусив себе подивитися Великий футбол, точніше, саме той момент, де Денисов і його колеги будуть обговорювати “страшну провокацію” Карпат.

І я відразу зловив себе на думці, що дана Денисівська вакханалія, дуже виразно мені нагадала передачу “недільний вечір з Соловйовим” на російському тв. Такий же кривоногий, бундючно-опущений ведучий, такі ж продажні “експерти”.

Годин в шість вечора я розмовляв по телефону з Віктором Леоненко. Ми не друзі, але іноді спілкуємося. Буквально дослівно я йому сказав: “Євгенович, я знаю сьогодні “пенісов” буде за вказівкою згори, піднімати тему того, що Шахтар відмовився одягати футболки з написом Слава Українській Армії. Ти в курсі? Леоненко відповів що ні. Тоді я продовжив. Євгенович, не ганьби Київ , не ганьби Великий клуб в якому ти і сформувався – Динамо. Не дозволь цьому покидьку Денисову втягнути себе в мерзенне відбілювання Ахметова і його говіння дітища”.

Леоненко буквально відповів: “Б … дь, як мене все це за … ло! Я хочу говорити про футбол, а не про щось ще. Тим більше я в цьому не розумію. Б … дь, буду мовчати. ”

Мовчати правда Леону так і не дав Денисов, але й на куди більше, ніж сказав Леоненко, цієї ахметовською шлюшкою розкрутити не вдалося. А дуже хотілося. Повірте, я знаю що говорю.

Зате розійшовся “видатний патріот” львів’янин Вітя Вацко. Не сказати, що я сильно поважав Вацко, швидше, ставився до нього нейтрально. Але після його заяв у сьогоднішній Денисовській вакханалії, я Вацко просто зневажаю.

Я обов’язково йому подзвоню або сьогодні ще або вже завтра з ранку і все йому скажу, так би мовити, в очі. Зараз же можу сказати, Вацко ти боягуз і нікчема. Не можна, навіть за хорошу зарплату так зраджувати і своє місто, і, головне, свою країну!

Я не буду тут перераховувати все, що і як творилося, можете при бажанні самі подивитися цю недопередачу в запису, скажу лише, що виглядало це вкрай непереконливо, відбілювання Шахтаря і звинувачення Карпат в провокації, Денисову, Вацко, Севідову і Леону не вдалося.

Севідов це і зовсім приклад, як стають повією, коли хочеться жерти. Йому, в бутність коучем Карпат, Луческу демонстративно не потиснув руку, принизив, майже плюнув в обличчя, а тепер Севідов корчить з себе типу експерта, кривляється, і при цьому лестить і Луческу і Ахметову і Шахтареві. Фу, не мужик, а ганчірка.

Але Вацко, ти то чому перетворився на тварюку? Ці боягузливо бігають очі, тремтячі губи і тремтячі ручки, і при цьому, погано приховуване бажання догодити всім. І бути типу патріотом, але і що б господар не розгнівався. Вацко ти жалюгідний.

А взагалі, все це безумовно йде від Ахметова. Вражає просто повна бездіяльність у цьому питанні нинішньої влади, яка, за поділом портфелів і посад, абсолютно ігнорує п’яту колону. А адже зрадники, та інформаційні кілери, це зовсім немало важливо. Це, дуже велика складова або нашої перемоги (якщо ми наведемо порядок всередині країни), або поразка, якщо ми не будемо реагувати на їх засилля і їх підривну діяльність.

Адже просто неможливо собі уявити, що б під час Великої Вітчизняної, такий собі Ахметов (Палкін, Денисов і т.д.), на прохання одягнути футболки з написом, “Слава червоної армії”, тим самим показавши свій патріотизм і єдність у боротьбі проти ворога, а заодно, і підтримати бойовий дух наших солдат, просто відмовилися, та ще й заявивши, що це зухвала провокація! Ви собі подібне можете уявити ?! Та будь тоді таке, Гітлер був би не тільки в Москві, він би був у Владивостоці!

Шановний Петре Олексійовичу, панове Ярема, Аваков і Наливайченко, ворог, причому, підступний і цинічний знаходиться не тільки в окупованому Криму та Донбасі, ворог не менш небезпечний і мерзенний перебуває під боком. Він роз’їдає країну зсередини, він паскудить і цинічно зневажає доблесть, славу і мужність тих, хто відстоює честь нашої країни та її територіальної цілісності там, на Донбасі.

Ви наведете порядок, або як завжди це буде робити простий народ? Ми можемо це зробити, але робитися це буде вже без пісень і танців Руслани, а жорстко і безкомпромісно!

Львів’яни, дорогі! Настійно закликаю вас бойкотуйте все, всі без винятку матчі цього недоклуба під назвою Шахтар. Піддавайтеся оглушливою обструкції завжди і скрізь!

Шахтар – це ганьба, а не гордість і честь нашої країни!

Ахметов (а в твоєму обличчі і всі твої шістки), ти лицемір, ну коли ж ти зрозумієш, всіх грошей не можна заробити, не можна всидіти на двох стільцях, не можна тільки гудіти-пердіти, і при цьому не бути хоч на йоту патріотом! Рінат – ти ганьба України! 

Блоги на dynamo.kiev.ua/blog,  Александр Болюх

Реклама