Ліга Чемпіонів champions league

Боруссія та Легія влаштовали перестрілку і забили 12 голів на двох (Відео)

Spy-Football.com

23/11/2016 , 10:59

У п’ятому турі групового етапу дортмундська “Боруссія” і “Легія” потішили вболівальників надрезультативним футболом. На двох забили дванадцять м’ячів.

Цей матч став найрезультативнішим за всю історію Ліги чемпіонів.

Форвард «Легії» Александар Прійовіч оформив дубль, забивши на 10-ій і 24-ій хв. Між цими голами відзначилися дортмундці Шінджі Кагава (18-та і 20-та хв) та Нурі Шахін (20-та хв).

На 28-ій хв форвард «Боруссії» Усман Дембеле забив четвертий гол своєї команди після того, як Александар Прійовіч влучив у поперечину. А на 32-ій хв Марко Ройс зробив рахунок 5:2 на користь дортмундської «Боруссії».

Суперники продовжили гольову перестрілку у другому таймі. На 52 хв зустрічі знову відзначився Марко Ройс, а через кілька хвилин забив півзахисник «Легії» Міхал Кухарчик – 6:3.

На 81 хв матчу сьомий м’яч за «Боруссію» забив Фелікс Пасслак, на що «Легія» відповіла ударом Неманьї Ніколича на 83 хв – 7:4.

На 90 хв матчу хет-триком відзначився Марко Ройс, завершивши гольову перестрілку рахунком 8:4, що стало новим рекордом результативності за матч у Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, у матчі першого туру Ліги чемпіонів «Легія» поступилась «Боруссії» з рахунком 0:6.

“Боруссія” Д – “Легія” – 8:4
Голи: Кагава, 17, 18, Шахін, 20, Дембеле, 29, Ройс, 32, 52, 90+3, Пасслак, 81 – Прійовіч, 10, 24, Кухарчик, 57, Ніколіч, 83