Ліга Чемпіонів champions league

Ліга чемпіонів. фіаско Наполі, феєрія Байєра і трагікомедія Лудгорця (Відео)

28/8/2014 , 10:39

Визначились останні п’ять учасників групового раунду Ліги чемпіонів.

Леверкузенський “Байєр” не дав жодних шансів “Копенгагену” і продемонстрував Дніпру як потрібно забивати датчанам. “Фармацевти” вже до сьомої хвилини повели 2:0, знявши всі питання про переможця в цьому протистоянні, а потім Кісслінг зміцнив перевагу своєї команди, оформивши дубль. Загальний рахунок протистояння 7: 2

“Байєр” – “Копенгаген” – 4:0 (перший матч — 3:2)
Голи: Мін, 2; Чалханоглу, 7; Кісслінг, 31 (з пен); 66

“Арсенал” – “Бешикташ” – 1:0 (перший матч — 0:0) (Огляд)
Голи: Санчес, 44

Італійський “Наполі” провалив гру в матчі з іспанським “Атлетиком” і заслужено вилетів з Ліги чемпіонів. Це визнав і головний тренер команди Рафаель Бенітес

“Атлетік” Більбао – “Наполі” – 3:1 (перший матч — 1:1)
Голи: Адуріс, 61; 69; Гомес, 74 – Гамшик, 48

Шведи з перший хвилин побігли забивати і не зупинялися це робити до останньої хвилини.

“Мальме” – “Ред Булл” – 3:0 (перший матч — 1:2)
Голи: Розенберг, 11; 84; Ерікссон, 19

У матчі “Лудогорец” – “Стяуа” господарі перевели гру в овертайм на 90 хвилині матчу, забивши прекрасним удару зльоту.

Але найцікавіше сталося в овертаймі, коли був вилучений воротар Лудогорця, а замін у наставника “Лудогорця” більше не залишалося. Місце у воротах зайняв румунський захисник болгарського колективу Космін Моці. Він не лише не пропустив з гри, а й приніс перемогу своїй команді в серії післяматчевих пенальті. Комічно. Але трагічно для Стяуа.

“Лудогорець” – “Стяуа” – 1:0 (6-5 пен) (перший матч — 0:1)
Гол: Вандерсон, 90