Барселона

Іспанія La Liga

Сельта перестріляла Барселону, Реал не зміг обіграти Ейбар (Відео)

3/10/2016 , 11:08

“Барселона” у феєричному матчі поступилася на виїзді “Сельті”. Уже до 33 хвилини “блаугранас” “горіли” 0-3. На початку другого таймі Барселоні вдалося відіграти 2 мячі. Але господарі зуміли забити вчетверте. Згодом Піке скоротив відставання до мінімуму, але здобути хоча б нічию гості так і не змогли.

А тим часом мадридський “Реал” не зміг вдома перемогти “Ейбар”. Ця нічия стала вже четвертою поспіль у всіх турнірах для “вершкових”. Мадридський “Атлетіко” навіть попри два незабиті пенальті зміг привезти з “Местальї” повноцінні три пункти.

Таким чином два мадридські клуби очолюють турнірну таблицю Прімери з 15 очками в ативі. Барселона на 4 місці і відстає від лідерів на 2 пункти.

“Сельта” – “Барселона” – 4:3

Голи: Сісто, 22, Аспас, 31, Матью, 33 (аг), Ернандес, 77 – Піке, 58, 87, Неймар, 64 (пен)

“Реал” – “Ейбар” – 1:1
Голи: Бейл, 17 – Ріко, 6

“Валенсія” – “Атлетіко” – 0:2
Голи: Грізманн, 63, Гамейро, 90+3