Футзал Кубок УЕФА

Локомотив дав бій чемпіону Іспанії, але все ж поступився (Відео)

Spy-Football.com

4/10/2014 , 13:21

У другому турі другого групового турніру Кубка УЄФА зустрілися чемпіони України та Іспанії. Фаворитом вважався «Інтер Мовістар», який має величезний досвід і ставав клубним чемпіоном Європи. «Локомотив» на тлі суперника виглядав таким собі Д’Артаньяном – молодий, амбітний і відчайдушний. Втім, грати проти іспанців у відкриту – власноруч підписати смертний вирок.

Харків’яни почали активно і першими забили. На іспанців це ніяк не вплинуло – вони подій не форсували, але дочекалися свого шансу і реалізували. 1-1 закінчився перший тайм і це вселяло оптимізм.

Але у другому таймі “Мовістар” міцно захватив ініціативу і за 10 хвилин вирішив долю поєдинку. відправивши у ворота харківян 4 мячі. Відіграти такий гандикап у іспанського чемпіона це подвиг, який був не підсилу Локомотиву. На гол престижу українці таки спромоглися.

Після цієї поразки з імовірністю 99,9% можна стверджувати, що словенський турнір виграє іспанський чемпіон, але «Локомотив» залишається фаворитом в боротьбі за другу путівку. Для цього потрібно обіграти чемпіона Голландії.

«Локомотив» (Україна) – «Інтер Мовістар» (Іспанія) – 2:5 (1:1)
Голи: Д.Сорокин (2,30) – Пасос (9), Рафаэль (23), Ривильос (26,30), Пола (27)