<
>

Реклама

Екстра-Ліга
Ураган
1:5
Енергія

Футзал Екстра-Ліга

Футзал."Енергія" - володар бронзи Екстра-ліги! (Відео)

Spy-Football.com

25/5/2015 , 12:45

“Ураган” не встояв у третьому матчі “бронзової” серії поти львівської Енергії.

Так вже вийшло, що матч «Ураган» – «Енергія» практично завершив ігрову програму Екстра-ліги цього сезону. Енергетики здобули впевнену перемогу, хоча «Ураган» на початку матчу мав усі шанси, щоб продовжити серію ще як мінімум на одну гру. Але про все по порядку…

Стартовий натиск господарів ні для кого не став сюрпризом – команду гнали вперед її вболівальники, та й рахунок у серії все ж був у голові підопічних Івана Скіцка. Але після кількох чудових моментів забила «Енергія». Перехоплення м’яча втілив у гол Тарас Кузь, який вдало скористався помилкою захисників. «Ураган» підвищив темп, Кардаш у рамці воріт «Енергії» лише якимось дивом рятував свою команду від голу, але після удару Романа Кіндратіва навіть блискуча реакція голкіпера не допомогла «Енергії». І тут би «Урагану» ще додати, але суперник схаменувся і взяв м’яч під свій контроль. А завдяки голу «у роздягальню» від Максима Павленка гості взагалі пішли на перерву у хорошому настрої.

Початок другого тайму «Ураган» знову провів у атаках, але «енергія» вже не повторила своїх помилок і дуже швидко повернула матч у те русло, яке було вигідне лише їй. Фактично за увесь другий тайм можна пригадати кілька моментів, коли у гру довелось вступати голкіперові «Енергії», а коли господарі почали грати з п’ятим польовим, з’явились і помилки, які львів’яни дуже швидко втілили в голи.

Таким чином «Ураган» втретє поступається «Енергії» і завершує чемпіонат на четвертому місці. А бронза їде до Львова, з чим ми місцеву команду і вітаємо!

Ураган (Івано-Франківськ) 1:5 (1:2) Енергія (Львів)   
Голи: Кіндратів (8) – Кузь (3), Павленко (18), Мих.Грицина (29, 40), Мик.Грицина (40)
Рахунок у серії 0:3

futsal.com.ua

Реклама