<
>

Реклама

Поза грою Markevich vs Kolomoysky

Маркевич vs Коломойський. Хто кого?

Spy-Football.com

3/6/2015 , 12:40

markevichМирон Маркевич, швидше за все, залишить Дніпро. Вірогідність такого результату складає 90%.

Про це “Футбол NEWS” стало відомо з достовірних джерел.

У Маркевича серйозні розбіжності з власником клубу Ігорем Коломойським. Той не бажає виконувати свої обіцянки і виділяти гроші на трансфери. Коломойський упевнений, що в Дніпрі повинна грати молодь, тому істотне посилення не потрібно. Одночасно він ставить перед командою високі завдання.

Маркевич же вимагає придбання 3-4 футболістів. Це не єдина умова тренера, який поки не коментує свій можливий відхід з Дніпра. У клубі теж утримуються від коментарів, але визнають, що проблеми з тренером є, пише Террикон.

В інтерв`ю Вголос наставник дніпропетровького клубу Мирон Маркевич розповів що Дніпру у літнє міжсезоння варто серйозно підсилитися..

“Потрібно виходити на якісно новий рівень. У нас є чоловік 10, ну від сили 12. Нас уже добре знають, тому будуть відповідно налаштовуватися. Нам мінімум 6 футболістів потрібно брати. Якщо таке буде, то ще можна про щось говорити. Інакше не треба жодних обіцянок давати. Один раз так може пройти, а далі потрібно серйозно працювати.

Я усе розумію, просто дивлюся реально на речі. Щоби досягати чогось у Європі, потрібно підсилюватися. А Дніпро зараз не є пересічним клубом, хтось і погодиться тут грати. Головне, працювати серйозно, щоби не було таких проколів, як з Ежидіо. Він був уже тут, підписав контракт, а потім просто поїхав. Потрібно серйозно займатися роботою, – розповів тренер.

Також Маркевич зазначив, що ще не мав розмови з приводу трансферів з власником Дніпра Ігорем Коломойським.

“Наразі такої розмови не було. Навіть не знаю, як це буде. Менше, ніж через місяць треба уже їхати на збори. Тому, якщо ми щось хочемо, то уже зараз треба цим займатися. А ситуація наразі не зрозуміла. Той же Коноплянка, кажуть, що він йде, навіть якісь команди називають. Треба ж знати точно…”

Доречі, про збори. Тут можна побачити ще один конфлікт Маркевич vs Коломойський. Як повідомляє  Гал-інфо з посиланням на власні джерела, тренер дніпрян хотів знову провести збори з командою у Винниках у період з 20-го по 28-е червня.

Втім, ці збори не були затверджені керівництвом команди, а саме президентом Ігорем Коломойським.

Відтак, планується, що 28 червня Дніпро вилетить до Австрії, де і проведе перші підготовчі збори до наступного сезону.

Нагадаємо, підготовка у Винниках, це “фішка” команд які тренував Маркевич, спочатку Металіста, а минулого року і Дніпра.

Зауважимо,що на даний момент Мирон Богданович є найвисокооплачуванішим із українських тренерів – зарплатня спеціаліста у Дніпрі становить 2 мільйони доларів на рік.

Реклама