<
>

Реклама

Трибуна KVARTCIANIY

20 найяскравіших цитат Віталія Кварцяного

Spy-Football.com

4/4/2017 , 18:31

Згадуємо найяскравіші цитати головного тренера луцької “Волині”

Знайдіть пана Мельничука, він досвідчений фахівець, нехай пояснить мадам, що не потрібно псувати гру. Тим паче, що в системі жіночого футболу вона вважається однією з найкращих суддів. Навіщо їй це треба? На вагон колгот вона ще заробить і заробить.

Пічкур дуже важка людина. Не п’є, не курить … Інші хоча б пиво п’ють. А він ніколи не розслабляється.

У Пічкура сьогодні день народження. Ти пішки йдеш, тобі забивають, і тобі все одно! Женя, ти хочеш, щоб шампанське принесли? Думав, що Женюх зіграє, покаже себе проти колишньої команди. Дивак два рази пробіг і сховався. Я йому кажу: “Ти Женюх? Ти – конюх!” Валянок безхарактерний!

Є у нас воротар – Ісса Ндоє. Це взагалі шедевр! Феномен! Кращий у світі! Ні в “Манчестер Юнайтед”, ні в “Мілані”, ні в інших суперклубах такого воротаря немає. Побачите його в грі, згадайте мої слова. Він може спіймати м’яч однією рукою і жбурнути його на 85 метрів.

Хачериді, треба було атаку підтримати, піти вперед, віддати та відкритися, а ти як тюлень зв’язаний бігаєш по колу. Ну, що ви молоді такі тупі? Хачериді, в гуртожиток підеш жити.

Зараз слухаєш радіо: жінки кажуть, що мужиків немає – один наркоман, інший алкоголік, третій кудись у тундру поїхав, пиво п’ють. Немає зараз мужиків. А де я їх повинен взяти?

Наші гравці зовсім не виконали установку на гру. Це трагедія з мізками футболістів, це велика проблема. Нічого не розуміють. XXI століття убило розум, мислення, логіку, кмітливість людей.

Вони в мене сьогодні стільки крові попили, це просто жах, це просто катастрофа. Усі, як один. Що 33-річні, що 17-ти, що 15-ти – перелякані, тому що в них в голові, напевне, тільки комп’ютери, і ця проблема буде мучити нас усіх дуже довго.

Не треба купувати гравців по 10 мільйонів доларів. Можна купити хорошого виконавця всього за пару вагонів картоплі. Зекономимо грошей, дамо більше преміальних хлопцям.

Ну що поробиш, такий вже в мене характер. Кричиш футболістові: “Петя, Петя!” – він не чує. А тільки рявкнеш: “Урод, я тебе приб’ю!” – чує відразу ж і починає заводитися на полі.

Нападник сьогодні на курорті був. Зараз буду різати його на шматки та поштою відсилати на батьківщину. Їх тільки кувалдою потрібно виховувати…

У вас є гравці, які виступають за збірні якихось республік? Що вони там роблять, не розумію. За тарілку супу куплені й за тарілку супу і склянку чаю грають.

Поки не пізно, потрібно півкоманди розігнати, а на їхнє місце набрати нових футболістів. Нехай сидять удома, оселедці чи банани продають.

Увесь другий тайм проіснували. Бігало стадо баранів. Було соромно, сиділи на лаві. Чому не грав Шарпар? Самі спитайте у цієї людини з нізвідки. Він грає, як приходить зарплатня, два-три дні. Закриється в туалеті і сміється з усіх. Подавиться цими грошима або згниють у скрині, не в них щастя. Ти свято людям подаруй! На носі м’яч поноси, пофінти, покрути! А він ховається на полі. Ви, мовляв, бігайте там, а я постою і посміюся над вами, дурників. Кварцяний нехай там попітніє, теж дурник лисий, а я розумніший за всіх.

Вони ж усі з дружинами поприїжджали, неандертальці. Бази для них немає, вони всі вдома. Що він уночі робив? Може, вранці тільки з дружини зліз, йо-майо? Ось і пов­зав по полю. Чи не розбігся, переставними кроками біг із високим підніманням стегна і вдарив у штангу, переляканий боснієць.

Як з ними працювати, якщо вони пенальті не забивають? У Маріуполі перед кубковим поєдинком усі били пенальті: а раптом нічия, додатковий час? До речі, до цього йшло. Били всі 25 осіб, включаючи тренерів.

Один Сіанкам у штангу поцілив! І все. Тепер думай. Краще в Борисполі десь в аеропорту працювати, дорогу підмітати… Ось професію вибрав, йо-майо!

Я скасував харчування, і сьогодні гравці були трохи злішими. У футбол грають голодні, злі і кмітливі. Усе – харчування за свої гроші. Нехай їдять, що хочуть, хоч гумові чоботи. Будуть голодні і розумні, почнуть думати, де взяти шматок хліба.

Серце легше переносить тонну горілки, ніж одну домашню гру нашої команди.

Я хочу стерти всіх з лиця землі. Хочу силу, атлетизм, техніку. Поки є тільки сила й атлетизм. На техніку грошей не вистачає.

Джерело: Sacha79, ua.tribuna.com

ТегиТеги: Кварцяний

Реклама