<
>

Реклама

Трибуна FFU

Суркіс підтримає Коломойського на виборах президента ФФУ

Spy-Football.com

5/2/2015 , 11:47

kolomoyskyПрезидент “Динамо” Ігор Суркіс висловив свою думку щодо наміру власника “Дніпра” Ігоря Коломойського йти в президенти ФФУ.

“Він же мій колега. Якщо він бачить в собі сили поліпшити стан нашого футболу, то я нормально до цього ставлюся. Бог йому в допомогу в цьому питанні. Себе я не уявляю в цій іпостасі, тому мені важко говорити, вийде у нього чи ні. Для того, щоб вийшло, треба спочатку виграти вибори, вийти з якоюсь програмою, створити команду.

Не можу не підтримати колегу, який вкладає у футбол гроші, душу, серце. Я можу його критикувати, якщо тільки будуть ображати мій клуб. А якщо буде розвиватися футбол, то за що критикувати?

Якщо він піде, то я — за. Якщо буде за що, критикувати почну найпершим. Потрібно насамперед зібрати команду професіоналів – те, що не зробив Коньков. Може, Коломойський залишить пост губернатора і повністю присвятить себе футболу? Мені складно говорити, не знаю його планів. Але якщо він так зробить, буде ще краще”, — сказав Суркіс.

Нагадаємо, власник “Дніпра” і губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський заявив про намір балотуватися на пост глави Федерації футболу України.

“Після того, як з виборів президента федерації несподівано і невмотивовано знялися Маркіян Лубківський та керівник пляжного футболу Сергій Харченко, я вирішив балотуватися на пост президента ФФУ.

По-перше, я хочу переконатися, що попередня практика непрозорості обрання голови федерації, як і роботи самої ФФУ, піде в небуття. По-друге, якщо колеги візьмуть до уваги мої заслуги перед українським футболом і оберуть, то можу запевнити – принесу в розвиток федерації та футболу значно більше, ніж багато інших зареєстрованих кандидатів.

У будь-якому разі, я маю намір брати активну участь у виборчій кампанії і боротися за перемогу”, — заявив Коломойський.

Позачерговий конгрес Федерації футболу України, на якому буде обраний новий президент організації, пройде 6 березня.

За матеріалами: ukrfootball.uaobozrevatel.com

Реклама