<
>

Реклама

Трибуна Крим

УЄФА створить і фінансуватиме у Криму дві футбольні ліги

Spy-Football.com

6/3/2015 , 11:40

ultras_krimeaКомісія Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА), очолювана членом виконкому УЄФА і екс-главою словацького федерації футболу Франтишеком Лавринецем, визначила перші кроки розвитку футболу в окупованому Криму

У Криму створять дві футбольні ліги – юнацьку і дорослу, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на “ТАСС“.

У юнацькій першості візьмуть участь 16 команд (футболісти до 19 років), які зіграють між собою у два кола. Таким чином, буде дотриманий один з базових принципів європейського футболу, згідно з яким юнаки не повинні проводити більш 40 офіційних матчів у календарному році.

У дорослій першості гратиме 8 команд, які в чотири кола визначать переможця турніру. Призери турніру не зможуть взяти участь в єврокубках до спеціального рішення УЄФА щодо цього питання.

Очікується, що фінансуванням змагань і створенням всіх необхідних регламентів займеться УЄФА. Безпосередньо проводити турнір буде Об’єднана федерація футболу Криму і Севастополя.

Нагадаємо, три кримські клуби – СКЧФ, ТСК і “Перлина” – з початку сезону-2014/15 виступали в зоні “Південь” другого дивізіону російського чемпіонату.

4 грудня УЄФА заборонив командам з Криму виступати в чемпіонаті Росії з 1 січня 2015 року.

Реклама