<
>

Реклама

Поза грою ЛНР і футбол

Львів'яни закликали владу сербського міста-побратима не допустити футбольного матчу з «командою ЛНР»

Spy-Football.com

7/8/2014 , 15:10

Міський голова Львова Андрій Садовий надіслав мерові сербського міста Нові Сад, який є містом-побратимом Львова, офіційний лист, в якому назвав «неприпустимим» проведення футбольного матчу між ФК «Нові Сад» і збірної самопроголошеної «Луганській народної республіки», повідомляє  ПрессОрг  з посиланням на zaxid.net.

Про намір провести футбольний матч зі «збірною» ЛНР керівництво ФК «Нові Сад» заявило на початку минулого тижня.

Ця новина викликала шквал критики не тільки в Україні, але і в Сербії – зокрема, сербський уряд закликало керівництво футбольного клубу не влаштовувати заходи, які б суперечили зовнішньополітичній позиції Сербії, яка відстоює принцип територіальної цілісності України. Однак директор ФК «Нові Сад» Томіслав Ловрековіч підтвердив намір провести такий матч, назвавши його «рукою допомоги людям, які живуть на межі гуманітарної катастрофи».

Водночас керівництво міста Нові Сад ніяк не прокоментувало ситуацію, що викликало обурення у львівській мерії.

У львівській мерії поки не мають наміру розривати відносини з сербським містом-побратимом, де, до речі, живе численна українська діаспора. Однак і не виключають такого розвитку подій – у разі відсутності належної реакції на провокаційний матч з боку офіційної влади Нови Саду.

У Сербії в цілому, і в Нові Саді зокрема, досить сильні проросійські настрої. Сербські футбольні фанати вже неодноразово влаштовували на трибунах акції на підтримку терористів з ДНР і ЛНР, в місті минулого тижня відкрилося кафе «Путін». «Назва закладу цілком відповідає настроям місцевих жителів, які підтримують дії російського президента», – вважає власник кафе.

ТегиТеги: Росія Сербія

Реклама