<
>

Реклама

Поза грою ФФУ

Карпати вимагають відсторонити Попова від обов'язків

Spy-Football.com

9/10/2014 , 11:39

Сьогодні, 9 жовтня відбудеться засідання Комітету етики та чесної гри за зверненням віце-президента ФФУ Анатолія Попова, на рахунок висловлювань генерального директора Карпат Ігора Дедишина.

Як повідомляє офіційний сайт львів’ян, 8 жовтня Карпати звернулися з офіційними листами до президента Федерації футболу України Конькова та голови Комітету Етики і Чесної гри Мариновського з наступними вимогами.

1. Оскільки відповідно до Наказу по ФФУ від 22.01.2014р. визначено, що функції координації і контролю діяльності ряду комітетів, в т.ч. – комітету етики і чесної гри покладені на Першого віце-президента ФФУ Попова А.В, з метою унеможливлення здійснення впливу на Комітет, інших суб’єктів чи процедуру розгляду вищевказаного питання, виходячи з встановленої Кодексом етики і чесної можливості органу управління ФФУ тимчасово відсторонювати відповідних осіб від виконання своїх обов’язків на період розслідування, вимагаємо тимчасово відсторонити від виконання своїх обов’язків Першого віце-президента ФФУ п. Попова А.В. та голову комітету з атестації ФФУ п.Гатаулліна І.Ф.

2. Враховуючи істотну значимість піднятих питань серед багатомільйонної футбольної громади, виходячи з прийнятої на себе Федерацією Футболу України відповідно до Кодексу етики і чесної гри відповідальності за «моральну чистоту дій і помислів усіх, хто причетний до футбольного дійства», з метою уникнення необґрунтованих спекуляцій з обговорюваного питання, вимагаємо провести засідання Комітету 09.10.2014, а також проводити усі наступні засідання у цій справі у відкритому режимі, в тому числі – за присутності представників засобів масової інформації.

3.
 Виходячи з того, що Комітет є частиною системи, питання щодо зловживань якої є предметом його дослідження, і не може бути впевненості в неупередженому розгляді справи, вимагаємо створити для проведення всестороннього розслідування справи окремий комісійний орган за участі уповноважених представників ФФУ, клубів (ліг) з обов’язковим включенням до його складу представників засобів масової інформації та представників організованого руху вболівальників.

4. З метою встановлення об’єктивної та вичерпної істини у справі вимагаємо при отриманні пояснень та/або свідчень як від генерального директора ТзОВ «КПФ «Карпати», так і від усіх без винятку функціонерів ФФУ, що будуть опитані, використати поліграф (детектор брехні), з застосуванням отриманої інформації як доказ у справі.

ФК «Карпати» запрошує представників ЗМІ взяти участь та висвітлити засідання Комітету Етики та Чесної гри, що відбудеться у четвер, 9 жовтня, об 11:00 у Будинку Футболу (м. Київ, пров. Лабораторний, 7а).

*****

Львівські Карпати досі не до кінця розрахувалися перед спортивним арбітражним судом Лозанни.

Львівський клуб як і раніше не виплатив всю суму за витрати по справі Артема Федецького. Карпати повинні суду 14 тисяч євро. Борг по справі Сергія Кузнєцова складає 10 400 євро. Самому Кузнецову клуб ще повинен 2600 євро, хоча основну суму $ 55-тисячної компенсації футболіст вже отримав.

, загальна сума боргів Карпат становить 1 мільйон євро.

ТегиТеги: Карпати Попов ФФУ

Реклама