<
>

Реклама

Поза грою voronin

Андрій Воронін змушений завершити кар'єру

Spy-Football.com

9/2/2015 , 11:41

voronin35-річний українець прийняв рішення завершити кар’єру гравця. Про це повідомив агент форварда Андрій Головаш. За його словами, дане рішення форвард взяв через травму шиї, яку отримав восени 2013 року.

“Були різні варіанти лікування, але в” Динамо “схилялися до операції. В результаті в грудні в Женеві Андрій був прооперований. Йому був видалений диск шийного відділу хребта. Після подібного грати практично неможливо. Зрозуміло, ми консультувалися з лікарями. Вони порадили почекати ще рік, а потім вже приймати якісь рішення.

І ось рік пройшов. Андрій довго думав, не давав коментарів. Однак склалася така ситуація, що повісити бутси на цвях – це оптимальне і єдино вірне рішення, яке далося футболісту дуже нелегко “, – розповів Головаш.

За всю свою довгу кар’єру, футболіст виступав за “Боруссію” М, “Кельн”, “Майнц”, “Байєр”, “Герту”, “Фортуну”, а також англійський “Ліверпуль”.

Останнім клубом Вороніна було московське “Динамо”, яке він покинув після закінчення сезону-2013/14 в якості вільного агента.

У складі збірної України нападник виступав протягом 10 років – з 2002 року. Провів 74 матчі, в яких відзначився 8 разів.

Реклама