<
>

Реклама

Поза грою Ультрас

Шведи відмовляються грати з росіянами у футбол через Україну?

Spy-Football.com

9/10/2014 , 13:46

rusШведські вболівальники відмовилися грати товариський матч проти російських фанатів, який був запланований напередодні поєдинку збірних Швеції та Росії в Стокгольмі в рамках відбору на Євро-2016.

“Схоже, матчу не буде. Шведи відмовляються. Вперше у нас таке …”, – прокоментував ситуацію голова Клубу уболівальників збірної Росії Едуард Латипов. Таким чином шведи висловили підтримку Україні в конфлікті з Росією.

“Шведи раптом почали посилатися на те, що четвер – робочий день, грати ніколи. Ми вирішили вивчити, що у них за клуб, чому така реакція на пропозицію. І знайшли таку інформацію: у тамтешнього клубу вболівальників налагоджені дружні стосунки з львівськими фанатами. Я не наполягаю на версії, що відмова трапилася через ці зв’язки. Але прикро, якщо хтось розігрує політичну карту.”

Скандинави заперечують що причиною відмови є політика. «Camp Sweden – благодійна організація з обмеженими ресурсами і робочою силою, – сказав скарбник Об’єднання уболівальників збірної Швеції Хенрік Бергстрем. – Нам не вдалося провести товариський матч з російськими вболівальниками, про що ми дуже жалкуємо. Політика ні в якому разі не є причиною того, що гра не відбудеться. Ми ніколи не будемо змішувати політику і спорт ».

Як відомо, шведи залишилися дуже задоволені теплим прийомом в Києві під час Євро-2012 і з тих пір підтримують зв’язок з українськими фанатами.

Реклама